ManşetSpor

45 Sporcu Katıldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

2016 – 2017 yılı Okul Spor Faaliyetleri kapsamında Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Okullararası Güreş İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

45 SPORCU KATILDI
Küçükler, Yıldızlar ve Gençler olmak üzere toplam 45 sporcunun katıldığı müsabakalar Grekoromen ve Serbest olarak iki kategoride yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü ödül töreninde yaptığı konuşmada; “2016-2017 yılı okul sporları kapsamında yapılan güreş müsabakalarında sporcularımızı göstermiş olduğu performans ve başarıdan dolayı tebrik ederim” dedi.

GRUP MÜSABAKALARINA KATILACAKLAR
Burada başarılı olan sporcuların Okul Sporları Grup Müsabakalarına katılacaklarını belirten Ünlü, gruplara katılma hakkı kazanan sporculara başarılar diledi. Güreş sporunun ata sporu olduğuna belirterek ilimizde güreş sporunun yaygınlaşması gerekliliğine dikkat çeken Ünlü emeği geçen antrenörlere, sporculara ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline teşekkür etti.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x