KırıkkaleManşet

500 aileye bayramlık 

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN BAYRAMLIKLARI SOSYAL MARKETTEN

Kırıkkale Belediyesi’nin ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışmaları ile göz dolduran yardım kuruluşu Sosyal Konsey, Ramazan ayı boyunca yaptığı gıda yardımlarının yanında, Ramazan Bayramı için hazırlanan ayakkabı ve giyim eşyaları ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

GİYSİ VE AYAKKABI YARDIMI

Sosyal Konsey ekipleri tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlara giysi yardımı yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın eşi Hilal Saygılı, Sosyal Konseyde 500 aileye giysi ve ayakkabı yardımı yapıldığını söyledi. Ramazan ayı içerisinde giysi ihtiyacı olanlar ile çocuklar için tişört, etek, pantolon, gömlek gibi değişik marka ve yaş gurubuna göre yardım yapıldığını belirten Hilal Saygılı, çocukların giysi ve ayakkabı seçiminde de yardımcı oldu.

ELÇİLİK GÖREVİ YÜRÜTÜYOR

Sosyal konseyin veren el ile alan el arasında elçi vazifesini yerine getirdiğini söyleyen Hilal Saygılı “Vatandaşların konseyimize yaptıkları yardımlarından çok memnunuz. Bizlerde arada elçilik görevi yapıp önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi aileleri çok yönlü yardımlar yapıyoruz. Allah yardım yapan vatandaşlardan razı olsun. Yaklaşık 500 aileye giysi, çocuklarına tişört, etek, pantolon ve gömlek gibi çok değişik marka ve yaş gurubuna göre ayakkabı hediye edilecek. Tüm Kırıkkale’mize Hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı