ManşetSpor

9 Okuldan 98 Sporcu Katldı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de okul sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol müsabakaları büyük bir heyecana sahne olurken, 75. Yıl Ortaokulu şampiyon oldu.

9 OKULDAN 98 SPORCU KATILDI
Kırıkkale Yenimahalle Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara 9 okuldan 98 öğrenci sporcu katıldı. Yıldız Kızlar Voleybol müsabakalarında rakiplerine üstünlük sağlayan 75. Yıl Ortaokulu, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birinciliği elde ederken, ikinciliği Fatih Ortaokulu, üçüncülüğü ise Dede Korkut Ortaokulu elde etti.

HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü ödül töreninde yaptığı konuşmada, “2016-2017 yılı okul sporları kapsamında yapılan Yıldız Kızlar Voleybol müsabakalarında sporcularımızı gösterdiği performans ve başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Sporculara her türlü desteği vermeye hazırız. Burada dereceye giren takımların gruplarda ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” dedi.

ŞAMPİYONLUĞU TEKRARLAMAK İSTİYORUZ
75. Yıl Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Fatma Kurnaz ise, “Çalışmalarımızın semeresini tüm okul olarak görüyoruz. Öğrencilerimizin bu sene elde ettikleri birinciliği, bizlere destek verenleri de mahcup etmemek için bölgesel maçlarımızda da tekrarlamak istiyoruz” dedi.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x