Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
2024 Yerel SeçimlerSiyaset

Ahmet Önal Projelerini Gençlere Anlattı

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Ahmet Önal seçim çalışmalarına devam ediyor.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Cumhuriyet Halk Partisi Kırıkkale Belediye Başkan Adayı ve Milletvekili Ahmet Önal seçim çalışmalarına devam ediyor. Mahalle ziyaretleri yapıyor. Ahmet Önal akşam saatlerinde bir grup Kırıkkaleli genç size bir araya gelerek çay sohbeti yaptı.

Ahmet Önal esnaf ziyaretlerini tamamladı. Gittiği yerde belediye meclis üyesi adaylarını ve il genel meclis üyelerle adaylarını tanıtan Ahmet Önal Kırıkkale’de Cumhuriyet Halk Partili Belediyeciliğin 31 Mart 2024 tarihinde başlayacağını ifade etti. Gençler ile yapmış olduğu sohbette onların taleplerini dinleyen Ahmet Önal Kırıkkale’yi Kırıkkale’de yaşayanlarla birlikte yöneteceklerini ve gençlerin tavsiye ve önerilerinin kendi hizmetleri için rehber niteliği taşıyacağını dile getirdi

Önal yaptığı açıklamada projelerinden kısaca şöyle bahsetti. “Kırıkkale’mizin ihtiyacı olan Belediye Sosyal Tesisleri, Kent Meydanı Düzenlemesi, Eğitim Alanları, Çocuk Oyun Alanları, Aile Lokali Projelerimizi Hayata Geçireceğiz.”dedi.

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x