Keskin

AK Parti, birlik, beraberlik ve dayanışmadır

Keskin AK Parti İlçe Başkanı Ekmel Cönger, AK Parti’nin 21'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Bir olduk, 21 olduk sloganıyla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti, aydınlığa açılan yoldur. AK Parti, kardeşliktir. AK Parti, birlik, beraberlik ve dayanışmadır. AK Parti, daima gençtir. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi. Keskin AK Parti İlçe Başkanı Ekmel Cönger, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin 21’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin AK Parti İlçe Başkanı Ekmel Cönger, AK Parti’nin 21’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Bir olduk, 21 olduk sloganıyla yolumuza devam ediyoruz. AK Parti, aydınlığa açılan yoldur. AK Parti, kardeşliktir. AK Parti, birlik, beraberlik ve dayanışmadır. AK Parti, daima gençtir. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi. Keskin AK Parti İlçe Başkanı Ekmel Cönger, 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Parti’nin 21’inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ilk günkü heyecan ve aşkla görevlerinin başında olduğunu söyleyen Başkan Cönger, “Bir olduk, 21 olduk sloganıyla, 21 yıl içerisinde özelde Kırıkkale’de, genelde Türkiye’de ulaşımdan alt yapıya, kültür sanattan eğitime, tarımdan hayvancılığa ve spora kadar birçok fiziki ve sosyal proje ile hizmetleri halkımızla buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz. İmkânlarımız da var, kaynağımız da var, bütçemiz de var, dua edenlerimiz de var, sahip çıkanlarımız da var” dedi. Cönger, AK Parti’nin reformlar ve seçim başarılarıyla dolu 21 yılı geride bıraktığını vurgulayarak, “14 Ağustos 2001’de kurulan AK Parti, ‘Aydınlığa açık karanlığa kapalı’ sloganıyla yola çıktı. İlk sınavını 2002’de verdi. AK Parti’miz 2002’de 365 milletvekili çıkararak tek başına iktidara geldi. AK Parti, milletin iradesiyle, halkın oylarıyla başı dik şekilde yoluna devam ediyor. Milletinden aldığı büyük güçle her türlü vesayeti, kalkışmaları ve darbeleri bertaraf eden partimiz, 21 yılda milletin hizmetkârı olma anlayışı içerisinde çalışmalarını yürütüyor. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“AK PARTİ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Bu kutlu yürüyüşte, ‘Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet’ ilkeleriyle azim, gayret ve kararlılıkla yürümeye devam edeceklerini belirten Başkan Cönger, “AK Parti, büyük ve güçlü Türkiye yoluna adanmışlıktır. AK Parti, barışın simgesidir. AK Parti, aydınlığa açılan yoldur. AK Parti, kardeşliktir. AK Parti, birlik, beraberlik ve dayanışmadır. AK Parti, daima gençtir. AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

“CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”

Cönger, “AK Partimiz ile birlikte artık Türkiye’miz dünyada uluslararası siyasette ‘biz de varız’ diyor. Bu kapsamda, ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ felsefemizle şehrimizi ve ülkemizi daha yaşanılabilir, daha konforlu ve daha düzenli bir hale getirmek için yerel yönetimler olarak canla başla çalışıyoruz. Gece gündüz demeden hizmet için çıktığımız bu kutlu yolda önce millet, önce memleket diyerek hizmetten hizmete, yatırımdan yatırıma koşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, AK Parti’nin kurulduğu günden beri teşkilatlarında görev almış bütün başkan ve yöneticilerimize, belediye başkanlarımıza, köy mahalle temsilcilerimize şükranlarımı sunarım. Her şey Keskin ve Kırıkkale için. Her şey Türkiye için.”

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x