Manşet

Ülkü Ocakları Yaz Kampında Buluştu

Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emriyle, İl Başkanı Oğuzhan Akpınar’ın talimatlarıyla gerçekleştirilen Gençlik Kampına Türkav İl Başkanı Özgür Şahbaz’a, Kamu-Sen İl Başkanı Yücel Karabacak’ ziyarette bulundu. Kaynak: ÜLKÜ OCAKLARI GENÇLİK KAMPINDA BİR ARAYA GELİNDİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emriyle, Kırıkkale Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuzhan Akpınar’ın talimatlarıyla gerçekleştirilen Gençlik Kampına Türkav İl Başkanı Özgür Şahbaz, Kamu-Sen İl Başkanı Yücel Karabacak’ ziyarette bulundu.

EĞİTİMLERE KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Katılımlarından dolayı Kırıkkale Ülkü Ocakları Türkav İl Başkanı Özgür Şahbaz’a, Kamu-Sen İl Başkanı Yücel Karabacak Yöneticilere teşekkür etti. Kırıkkale Ülkü Ocakları “Ortaöğretim Teşkilatımızla kampımızın 1. gününde beraber vakit geçirerek “Kamp Alanına Yerleşme ve Yön Bulma” eğitimine katılan Sayın Rıfat Savrun “İlk Yardım ve Acil Müdahalede Önemli Hususlar” eğitimine katılan Sayın Bülent Bozkurt’a “Afet Bilinci ve Afet Anında Yapılması Gerekenler” eğitimine katılan Sayın Aziz Mahmut Şahin’e eğitimleri ve anlatımları için teşekkür ederiz. Ortaöğretim teşkilatımız ile birlikte Voleybol-Turnuvası, Kamp Alanı temizliği ve düzenlenmesi, sohbet ve eğlence, doğa yürüyüşü etkinliklerimizi gerçekleştirdik. “ ifadeleri paylaşıldı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x