Güncel

Ak Parti’de nefesler tutuldu

AK PARTİNİN İLÇE VE BELDE ADAYLARI CUMARTESİ GÜNÜ RESMEN AÇIKLANACAK

Uzun zamandır merakla beklenen AK Parti’nin Kırıkkale’de ilçe ve belde belediye başkan adayları büyük ölçüde belli oldu. Ancak resmi açıklama henüz yapılmadı. Resmi açıklamanın, Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan törenle yapılacağı bildirildi.

 

TANITIM HAZIRLIĞI TAMAM

AK Parti’nin Kırıkkale’de ilçe ve belde belediye başkan adayları büyük ölçüde belli oldu. Ancak henüz resmi açıklama yapılmadı. Resmi açıklama ve tören Cumartesi günü yapılacak. Partiden yapılan bildirimde resmi açıklama ve aday tanıtım töreninin Cumartesi günü saat 13:30’da Kültür Merkezi’nde düzenlenecek törenle yapılacağı bildirildi.

 

DAĞDELEN BİLDİRİMDE BULUNDU

Cumartesi günü AK Parti il binası önünde toplanılacak ve Kültür Merkezi’ne adaylarla birlikte yürüyüş yapılacak. Burada da aday tanıtım töreni gerçekleştirilecek. AK Parti il Başkanı Nuh Dağdelen, konuyla ilgili SMS mesajı gönderdi ve ayrıca sosyal medya hesabından açıklamada bulunarak tören duyurusunda bulundu. Resmi açıklamanın törende yapılacağı bildirildi. Törene herkes davet edildi. Gerçekleştirilecek olan törene Genel Merkez MKYK Üyesi Ahmet Tan’ın da katılacağı belirtildi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı