Güncel

Ak Parti’den Selim Özer ve Arpalık çukurunda miting

Ak Parti’nin 24 Haziran için gerçekleştirdiği akşam toplantılarına iki ayrı bölgede devam edildi. Arpalık Çukuru ve Selim Özer Mahallesi’nde AK Parti coşkulu bir kalabalıkla toplantı yaptı.

 

COŞKULU BİR KALABALIK

Arpalık Çukurunda ikamet eden vatandaşlarla toplantı yapan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ve milletvekili adayları coşkulu bir kalabalıkla karşılaştı. Vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti heyeti adına açıklama yapan İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Kırıkkale Arpalık Çukuru mevkiinde ikamet eden kardeşlerimiz, 24 Haziran’da Güçlü Meclis ve Güçlü Hükümet için Ak Parti’yi desteklemeye hazır. 16 yıldır hizmetimize ara vermeden devam edeceğiz inşallah” ifadesini kullandı.

 

SELİM ÖZER MİTİNGİ

Buradaki toplantının yanı sıra Selim Özer Mahallesi’nde de mini miting düzenlendi. Burada da yine coşkulu bir kalabalık karşıladı AK Parti heyetini. Milletvekili adayları Ramazan Can, Salim Bozdemir ve mustafa Aslan’ın da katıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Dağdelen ve milletvekili adayları kalabalığa hitaben konuşmalar yaptı. Başkan Dağdelen, “Selim Özer Mahallesi toplantımız çok coşkuluydu, hizmet edenlerle, seçim zamanı bol keseden atanları milletimiz çok güzel ayırt ediyor, 24 haziranda hizmetler ve kalkınma hız kesmeden devam edecek” dedi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Emre Hasan Ercelik Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emre Hasan Ercelik
Ziyaretçi
Emre Hasan Ercelik

Ramazan Bey; Hep Yere Bahıyon Yada Bulutlara. Birazda seçmenin yüzüne baksan iyi olacak. Bah diger yigitlere. Ben olsam istenmedigim yerde durmazdım. Yazık Demirel denen bi fani vardı gelmis gelmis gelmis giderken ne gotürdü. Helallik vermedim ben onun için elimize ne koydun da yuzune surelim. Mhp baraji aşamazsa AK Parti 2 yapar aşarsa sen tek başına çıkarsın. Vekil beyim şimdiden her sonuçta tek kazanan sensin Demir Köprumuz gibi gururumuz umudumuz sensin nokta.

Başa dön tuşu
Kapalı