Asayiş

Asayiş Şubeden Şok Uygulama

Kırıkkale’de İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarda ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirildi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri tarafından yapılan şok uygulamalarda ruhsatsız tabanca ve tüfek ele geçirildi.

7 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 30 Nisan-6 Mayıs tarihleri arasında Kırıkkale genelinde şok uygulamalar yapıldı. Yapılan uygulamalar sonucunda ekiplerce yapılan çalışmalarda 3.972 şahıs ve 830 araç sorgulandı. Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek çeşitli suçlardan aranan 6 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı. Aralarında çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle de 7 araç trafikten men edildi.

KANNABİNOİD ELE GEÇİRİLDİ

Ayrıca; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 55 adet fişek, 28 adet sentetik ecza,
6,87 gram sentetik kannabinoid ele geçirildi. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, “Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadesine yer verdi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x