Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
EğitimGündemKırıkkaleManşet

Başarılı 15 öğrenciye bisiklet

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Lisesi’nde düzenlenen karne dağıtım töreninde başarılı 15 öğrenciye bisiklet hediye edildi.

 

ÇOK ÇALIŞMALISINIZ

Okul Müdürü Nuri Pehlivanlı okul bahçesinde toplanan öğrenci ve velilere yaptığı konuşmada, “’Öğrencilerimize sene içerisindeki eğitimdeki durumlarına ait karnelerini veriyoruz. Mezun olan öğrencilerimizi büyük bir maraton bekliyor, Üniversitedeki eğitim süreciniz liseye benzemez çok çalışmalısınız. Bir üst sınıfa geçen öğrencilerimiz tatil sizin hakkınız ama gününüzün belirli saatlerinde yine de okuldaki öğrendiklerinizin tekrarını yapınız. Sayın veliler tatilde çocuklarınızla ilgilenin, çocuklarınızla iyi diyaloglar kurun, çocuklarımız bizim geleceğimizdir” dedi.

 

SERTİFİKA VE PLAKET VERİLDİ

Kırıkkale lisesi branşlarında başarılı olan öğrenciler ile Müdür Yardımcısı Ahmet Alsaç, öğretmenler Turgut Akıncı, Mehtap Kesici, Saniye Handan Yücel, Esra Miraç Ataman, Betül Gül Tuncay, Gülsen Çakırkoçak, Nihat Pekince’ye sertifika ve plaket verildi.  Okul faaliyetleri, sportif müsabakalar ve müzik yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ise sertifika ve başarı madalyaları verildi. Ayrıca başarılı olan 15 öğrenciye sağlık Bakanlığının ’Sağlıklı Yaşam’ Projesi Kapsamında bisiklet hediye edildi. Toplu karne dağıtımın ardında Kırıkkale Lisesi Halk müziği korosu tarafından davetlilere konser verildi.

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu