Manşet

Başkan Önal, YKS Sınavına Giren Öğrencileri Ziyaret Etti

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde öğrencilere moral vermek amacıyla okulları ziyaret etti.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde öğrencilere moral vermek amacıyla okulları ziyaret etti.

Öğrencilere ve ailelerine başarı dileklerini ileten Başkan Önal, belediye tarafından hazırlanan stantlarda ikramlarda bulundu. Öğrencilere emeklerinin karşılığını alacaklarına olan inancını dile getiren Başkan, gençlere başarılar diledi.Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal: “Yüksek Öğretim Kurumları (YKS) sınavında okulları ziyaret ederek, sınava giren gençlerimizin ailelerine başarı dileklerimizi ilettik. Belediyemiz tarafından hazırlanan stantlarda ikramlarda bulunduk.Emeklerinizin karşılığını alacağınıza yürekten inanarak gençlerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir 4 kişi ve yazı görseli olabilirBir 3 kişi görseli olabilirBir 7 kişi görseli olabilirBir 5 kişi, çay süzgeci ve yazı görseli olabilirBir 5 kişi ve jeep görseli olabilirBir 5 kişi görseli olabilir

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x