GündemKırıkkaleManşet

Başkan Saygılı, Bakan Kurum ile  Görüştü

Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı, Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat Kurum ile Video Konferans sistemiyle gerçekleştirdiği toplantıda koronavirüs tedbirleri ve devam eden projeleri değerlendirdi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Çevre ve Şehircilik Bakanı  Murat Kurum, Bakanlık Bürokratlarıyla Video Konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıda, Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Vali  Yunus Sezer, AK Parti İl Başkanı  Nuh Dağdelen’in de bulunduğu toplantıda Başkan Yardımcıları Vedat Genç, Halil Danacı ve ilgili birim müdürleri yer aldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koronavirüsün tedbirleri kapsamında şehrimizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi ve talepleri aldı. Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı, koronavirüse karşı ciddi manada çalışmalar yürütüldüğünü belirtip, Bakanlığın ilgi alanına giren konularda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Zor günlerde Kırıkkale’ye gösterdikleri ilgiden dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı Çevre ve Şehircilik Bakanı  Murat Kurum ve Bakanlık Bürokratlarına teşekkür etti. Çevre ve Şehircilik Bakanı  Murat Kurum’da Kırıkkale Belediye Başkanı  Mehmet Saygılı’ya çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarılar diledi.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu