GündemManşet

Belediye ile koordineli çalışacağız

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Saygılı makamında MKE Genel Müdürü İzzet Artunaç ve HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan’ı ağırladı.
BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUZ
MKE Genel Müdürü İzzet Artunç ve kurum yöneticileri Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret ederek Belediye Başkanlığına seçilmesinden dolayı kutladı. Genel Müdür Yardımcıları Kadri Uyanık, Hayrettin Özden ve Sait Demirci’nin de hazır bulunduğu ziyaretle ilgili açıklama yapan İzzet Artunç “Kırıkkale Belediye Başkanlığına seçilen Sayın Mehmet Saygılı’yı kutluyoruz. Başarılı hizmetler yapacağına inanıyoruz. Kırıkkale Belediyesi ile önceden olduğu gibi koordineli çalışacağız” dedi. Kırıkkale Belediye Başkanı Sayın Mehmet Saygılı’da MKE Genel Müdürü İzzet Artunç ve Genel Müdür Yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
GENEL BAŞKAN’DAN TEBRİK
Öte yandan Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan da Saygılı’ ya tebrik ziyaretinde bulunarak başarılar diledi. Belediye Başkanı Saygılı da ziyaretinden dolayı Hak İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan’ a memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.
 
 

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu