GündemKırıkkaleManşet

Belediye’den bahar temizliği başladı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz ayının yaklaşması ile birlikte ilaçlama çalışmalarına başladı.
 
SİSTEMLİ İLAÇLAMA
Bu kapsamda haşere üretebilecek bölgeler, özel hazırlanan ilaç sistemi ile temizlenirken, şehrin bazı bölgelerinde haşere, larva, karasinek ve benzeri haşerelerle ilaçlama ve temizlik çalışmaları yapılıyor. Kırıkkale Belediyesi Temizlik işleri ekipleri, çalışmalar çerçevesinde  Metruk evler, mandıralar, su birikintileri başta olmak üzere, vatandaşlarımızın toplu olarak kullanımına açık olan bölgelerde de ilaçlama sistemi ile temizlemeye devam ediyor.
 
VATANDAŞIN TALEPLERİ ALINACAK
Konu hakkında açıklama yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri,  “yaz ayının yaklaşması ile birlikte şehir hayatını olumsuz etkileyecek haşerelere karşı mücadelenin başlatmış bulunuyoruz. Bu kapsamda yapılan çalışmaların ilkbahar ve yaz ayı boyunca devam edecektir. Şehrin temizliğine önem veriyoruz. Bu yüzden vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda da ilaçlama temizlik çalışması yapılabilecek”  dediler.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bir Yorum

Başa dön tuşu