Kırıkkale

BELEDİYEDEN OKULLARDA DETAYLI DEZENFEKTE

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi toplum sağlığını korumak için temizlik ve dezenfeksiyon geleneğini sürdürüyor. Ara tatil ile beraber ekipler şehir genelindeki tüm okullarda dezenfekte çalışmalarına başladı.

HABER: YELİZ ERDEM

BELEDİYEDEN OKULLARDA DETAYLI DEZENFEKTE - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
BELEDİYEDEN OKULLARDA DETAYLI DEZENFEKTE – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

KOORDİNELİ ŞEKİLDE
Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çevre Sağlığı Birimlerince şehir genelindeki okullarda dezenfekte çalışmaları aralıksız sürdürüyor. Kırıkkale Belediyesi tarafından koordineli bir şekilde yürütülen çalışmalar kapsamında şehir genelindeki tüm okulların dezenfekte edilmesi hedefleniyor. Öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda eğitimlerini sürdürmeleri için dezenfekte çalışması ilk, orta ve lise dengi okulları da kapsıyor. Ekipler, öğrencilerin toplu olarak kullandığı sınıflar, okul koridoru, yemekhane, konferans salonu, tuvaletler ve diğer kullanım alanlarını dezenfekte ediyor.

BELEDİYEDEN OKULLARDA DETAYLI DEZENFEKTE - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

HİJYENİ ÖNEMSİYORUZ

Çocuklarda sağlığın ve eğitimdeki başarının önemli belirleyicilerinden olan hijyeni çok önemsediklerini ifade eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin daha temiz ve hijyenik bir ortamda eğitim almalarına olanak sağlamak için düzenli olarak okullarda sürdürdüğümüz dezenfekte çalışmalarına ara tatilde de devam ediyoruz. Kırıkkale Belediyesi olarak eğitime desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

BELEDİYEDEN OKULLARDA DETAYLI DEZENFEKTE - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu