Siyaset

Biz, gönüllerinize talibiz

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

24 Haziran Seçimlerinin en çok dikkat çeken partisi olan Milliyetçi Hareket Partisine olan teveccüh her geçen gün çığ gibi büyüyor. Teravih Namazı sonrası Çalılıöz Mahallesinde toplanan yüzlerce vatandaş, Milliyetçi Hareket Partisi’nin, Türkiye’ye ve Kırıkkale’ye sahip çıkacak yegâne kadrolara sahip olduğunu belirtirken, MHP Milletvekili Adayları da, “Biz öncelikle sizin gönlünüze talibiz. Bu sokakları bilen, bu caddelere sahip çıkan bu evlatlarınıza hizmet etme fırsatını da verirseniz gerçek hizmetin ne olduğunu herkese anlatırız” dediler.

GÖZLERDEKİ BU IŞILTI BİZİM EN ÖNEMLİ ENERJİ KAYNAĞIMIZ

Çalılıöz Mahallesinde toplanan vatandaşlarla tek tek tokalaşarak alana giren üç aday coşkulu kalabalığa hitap etti. Çalılıöz’ün Kırıkkale’nin yükselen değeri olduğunu ifade eden MHP Milletvekili Adayı Ömer Dedebali, “Çalışmalara ilk başladığımızda en az 1 buçuk milletvekili hesabı yapıyordum. Ama bugün görüyorum ki, iyi bir çalışmayla benim de milletvekili olmamam için hiçbir sebep yok. Sizlerin desteğiniz bizlere büyük güç verdi” dedi. Çalılıöz’ün çarpık büyümesine de değinen Dedebali, kendisinin uzun yıllar bu mahallede oturduğunu belirterek, bölgedeki sağlık ocağı sorununu da altını çizdi. “Bu kalabalık, bu coşku, gözlerdeki bu ışıltı bizim en önemli enerji kaynağımız” diyen MHP Milletvekili Adayı Murat Abalı, “Bizlere bu denli teveccüh gösteren ve iftar sonrası evinde, çay ocağında, kahvehanede çay içmek dururken bu değerli vakitlerini bizlerle paylaşan Çalılıöz’ün çok kıymetli halkına ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi varsınız” diye konuştu.

TERAVİH SONRASINI BİZLERE AYIRAN ÇALILIÖZLÜ HEMŞERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

“Programı organize eden aileye teşekkür ederim diyerek söze başlayan MHP Milletvekili Adayı Halil Öztürk de konuşmasında, “Bu mübarek günde bizleri yalnız bırakmayarak teravih sonrasını bizlere ayıran değerli Çalılıözlü hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tüm Kırıkkale’mizin olduğu gibi Kırıkkale’mizin vitrini, Kırıkkale’mizin en büyük mahallesi, Kırıkkale’mizin marka mahallelerinden Çalılıöz’ün de milletvekili olmak, bu güzide mahallemizin kalkınmasına faydalı olabilmek en büyük arzumdur.”

ŞER ODAKLARINA KARŞI CUMHUR İTTİFAKI

“Elbette bu arzumuzun gerçekleşebilmesi için de sizler gibi değerli insanların oylarına talibiz. Bugün bizim için buraya gelen değerli dostlarımdan istirhamım eşinizi, dostunuzu, arkadaşınızı da Milliyetçi Hareket Partisine oy vermeye ikna etmenizdir. Çünkü Milliyetçi Hareket Partisi Türk Milletinin bekasını, Türk vatanının refahını düşünen ve varlık sebebi bu olan bir siyasi partidir. Milliyetçi Hareket Partisinin Bilge Lideri Devlet Bahçeli, ülkenin bekasını düşündüğü için her türlü şer odaklarına karşı 15 Temmuz ve Yenikapı sonrası duruşunu bozmamış, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığını destekleme kararı almıştır. Cumhur İttifakı Türk Milletinin her türlü şer ve beladan kurtuluşunun yegâne kurtuluş reçetesidir” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx