Siyaset

Karşıyaka’da vatandaş buluşması

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti Teşkilatı ve milletvekili adaylarının seçim çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teşkilat ve adaylar önceki akşam da Kaşıyaka Mahallesi’nde mini miting ve sohbet toplantısında bir araya geldiler.

 

KARŞIYAKA BULUŞMASI

AK Parti Teşkilatı ve milletvekili adayları 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor. Her akşam bir mahallede mini miting düzenleyen teşkilat ve adaylar, önceki akşam da bu amaçla Karşıyaka Mahallesi’nde bir araya geldiler. İl Başkanı Nuh Dağdelen ve milletvekili adayları Karşıyaka Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu ve onlara Cumhur İttifakı ile 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

 

DAĞDELEN BİLGİ VERDİ

Toplantı konusunda bilgi veren İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Seçimden seçime değil, 16 yıldır gönüllere girmeden sandıktan çıkılmaz diyerek, halkımızla beraber olduk. Bugün de Karşıyaka’da Karşıyaka Parkı’nda vatandaşlarımızla beraberdik. Bizleri yıllardır yalnız bırakmadıkları gibi bu akşamda bırakmadılar katılımlarından dolayı Kırıkkaleli hemşerilerize teşekkür ediyorum” dedi. Toplantıya mahalle sakinlerinin büyük ilgi gösterdiği gözlendi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx