Siyaset

Bu Yeni Yolculuk Hayırlı Olsun

20 Şubat 1987 yalında dönemin başbakanı Merhum Turgut Özal'ın fikir önderliğinde, demokrasi ve hukuk üstünlüğüne inanan bir grup akademisyenler tarafından kurulan Türk Demokrasi Vakfı’nın “Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden” başlığıyla faaliyetlerine başlaması hasebiyle davet üzerine Kırıkkale Demokrat Parti İl Başkanı Tolga Ersan, lansmana katıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

20 Şubat 1987 yalında dönemin başbakanı Merhum Turgut Özal’ın fikir önderliğinde, demokrasi ve hukuk üstünlüğüne inanan bir grup akademisyenler tarafından kurulan Türk Demokrasi Vakfı’nın “Türk Demokrasi Vakfı; Yeniden” başlığıyla faaliyetlerine başlaması hasebiyle davet üzerine Kırıkkale Demokrat Parti İl Başkanı Tolga Ersan, lansmana katıldı.

ULAŞABİLMESİ SAĞLANACAKTIR

Ersan yaptığı açıklamasında “Demokrasi eksenindeki gelişmelere bakıldığında ,ülkemizin maalesef içinde bulunduğu durum eşdeğer milletler açısından bizim ne denli zayıf bir konumda olduğumuzu göstermektedir. Bu tarz Vakıflar ve sivil kuruluşlar vasıtası ile önümüzdeki süreçte ülkemizin tam demokrasiye kolay ve sorunsuz ulaşabilmesi sağlanacaktır.Vakıf Başkanımız Sn. Salih Uzun başta, emeği geçen herkese teşekkür eder; yeni yönetime çalışmalarında başarılar dilerim. Bu yeni yolculuk milletimize hayırlı uğurlu olsun.”dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x