Siyaset

Büyük Türkiye Zafer’i İçin Herkes Sandığa

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Cidde Eski Basın Ataşesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön, “Çok koordine bir hazırlık mutlak başarıyı getirir. Herkes bir oy getirse bu iş inşallah daha rahat biter. Lütfen geçen ve çalışılmayan her gün ve sıcakların artmasına dikkat edelim. Büyük Türkiye Zafer’i için herkes sandığa” diye konuştu.

HABER: YELİZ ERDEM

Cidde Eski Basın Ataşesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak şu ifadelere yer verdi;

“Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci tura kaldı. Elhamdulillah önemli bir avantajla gidiliyor, ancak, avantaj görülen durum rehavete sebep olursa yani “seçim nasıl olsa kazanıldı gitmesemde olur” denilerek rehavete sebep olursa, şu son günlerde çalışılmazsa veya havalar ısındı diye pikniğe gidilir, tatile gidilir ve sandığa gidilmezse Allah korusun son pişmanlık fayda vermez.

Onun için daha çok gayret edilecek ve farkın fazla olması için çalışılması gerekecektir. Çünkü fark fazla olmaz ise sokaklar provake alanı haline gelebilir. Cumhur ittifakı tek çatı yani tek SKM altında oy kaybedilen yerleri acil çıkartmalı ve bire bir ve “Neden Erdoğan’a verilmeli” sloganı altında acil iyi birer hatiple ve tüm vekil, aday adayları, tüm akil isimler ile tüm ilçeler taranmalıdır.

Rehavet asla olmamalı en azından her üyeden 14 Mayıs’ta oy vermeyen bir kişinin oyunun alınması istenmelidir. Çok koordine bir hazırlık mutlak başarıyı getirir. Herkes bir oy getirse bu iş inşallah daha rahat biter. Lütfen geçen ve çalışılmayan hergün ve sıcakların artmasına dikkat edelim. Büyük Türkiye Zafer’i için herkes sandığa” dedi.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu