SiyasetYahşihan

CHP’li Kazan Yarın Aday Adaylığını Açıklayacak

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin genç avukatlarından Umut Kazan, CHP’den Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığı için yola çıkıyor. Kazan, adaylık açıklamasını Cumartesi günü yapacak.

HABER: YELİZ ERDEM

2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler için adaylar çalışmalarını hızlandırdılar. 9 Eylül’de kuruluşunun 100. Yılını kutlayacak olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilk aday adayı Umut Kazan olacak. Kırıkkale Barosu’nun başarılı avukatlarından Kazan CHP’nin kuruluşunun 100. Yılında Yahşihan İlçe Başkanlığında, Yahşihan Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayacak. Yahşihan’da “Umut” Kazanacak sloganıyla yola çıkan Umut Kazan sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak 9 Eylül Cumartesi günü ilçe binasında aday adaylığını açıklayacağını duyurdu.

CHP’li Kazan açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “9 Eylül Cumartesi günü saat 14.00’da CHP Yahşihan İlçe Başkanlığında Yahşihan Belediye Başkan aday adaylığı açıklamamızı yapacağız. İlçemize hizmet etme gayesiyle çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Yahşihan için yola çıkıyoruz. Cesur, adil, liyakatli ve kendinden emin adımlarla Yahşihan’ın umudunu yeşertmeye geliyoruz. Yahşihan’ın Umudu Var.  Yahşihan’da Umut Kazanacak!” ifadelerini kullandı.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu