Keskin

Çil, köy ziyaretlerine devam ediyor

Keskin Kaymakamı Tunahan Çil köy ziyareti kapsamında Çalış, Ortasöken,Eskialibudak ve Konurhacıobası köylerini ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla biraraya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin Kaymakamı Tunahan Çil köy ziyareti kapsamında Çalış, Ortasöken,Eskialibudak ve Konurhacıobası köylerini ziyaret ederek muhtar ve vatandaşlarla biraraya geldi.

EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLERİNİ İNCELEDİ

İlk ziyaretini Çalış köyüne yapan Kaymakam Çil, muhtar ve vatandaştan köyün sorun ve taleplerini dinledikten sonra köy okulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Özlem Öztürk’den okul ve öğrencilerle ilgili bilgi alan Kaymakam Çil sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Okul binası içinde  Halk  Eğitim Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren dikiş nakış kursunu inceleyen Kaymakam Çil kursiyerle sohbet ederek ,kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünlerini inceledi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Kaymakam Çil, Çalış köyünden sonra Eskialibudak,Ortasöken ve Konurhacıobası köylerini ziyaret ederek devam etti.  Köylerde altyapı, yol, temiz içme  suyu, iletişim, kanalizasyon, tarım ve hayvancılıkla ilgili  muhtar ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Köy ziyaretlerine Kaymakam Tunahan Çil ile birlikte İlçe Jandarma Komutanı Bora Topçu, İlçe  Özel İdare Müdür Halil Dinsor, İlçe Tarım Müdürü Serdal Avcı, İlçe SYD Vakfı Müdürü Tuğrul Öztürk eşlik etti.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x