Genel

Cönger Aday Adaylığını Açıkladı

Keskin Ak Parti eski ilçe Başkanı Ekmel Cönger Ak Parti Keskin Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Kalabalık bir grup eşliğinde ilçe başkanlığına geçen Cönger aday adaylık başvurusunu yaptı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Keskin Ak Parti eski ilçe Başkanı Ekmel Cönger Ak Parti Keskin Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Kalabalık bir grup eşliğinde ilçe başkanlığına geçen Cönger aday adaylık başvurusunu yaptı. Daha sonra açıklamalarda bulunan Cönger, bu zamana kadar Keskin’e hizmet etmiş belediye başkanlarına teşekkür etti. Ak Parti Keskin Belediye Başkan aday adayı Ekmel Cönger “2024 Yerel Seçimler Keskin Belediye Başkanlığı’na Aday Adaylığına müracaat ediyorum. Bugüne kadar görev yapmış Belediye Başkanlarımız ,Belediye Meclis  üyelerimiz , İl Genel Meclis üyelerimiz yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Vefat eden Belediye Başkanlarımız ,Belediye Meclis  üyelerimiz , İl Genel Meclis üyelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Genel Merkezimizin adaylık sürecinde görevi bana tevdi ettiği taktirde Parti’nin en yüksek oy alması için canla başla çalışacağım. Keskin için taş üstünde taş kalmayacak şekilde canla başla mücadele edeceğim. Kimseyi ayrıştırmayacağım. Birleştirici olup hizmetkar olacağım. Bugün bana zamanını ve vakitlerini ayıran tüm hemşehrilerimize saygılarımı ve hürmetlerimi sunuyorum. Cenabı Allah hayırlısıysa nasib etsin diyorum” dedi.

Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x