Genel

Doluca Yahşihan’ı Yönetmeye Talip

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’nin tanınmış simalarından Yahşihan Keçili Köyü Dernek Başkanı ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Resul Doluca Ak Partiden Yahşihan Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Aday adaylığı ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan aday adayı Doluca “Kurulduğun günden buyana milletimizin birliği refahı huzuru için kararlılıkla çalışan Ak Parti, Türkiye Siyasetinin sahnesinde önemli bir değişim ve dönüşüm ve ilerleme ile istikrarın sembolü olmuştur. Bu nokta da hizmet etmiş geçmiş dönemde görev almış değerli ilçe başkanlarıma, belediye başkanlarıma, kadın kolları başkanlarıma, gençlik kolları başkanlarıma, il genel meclis üyelerime, belediyede meclis üyelerime yaptıkları hizmetler için teşekkür ederim. Özellikle Bu davaya hizmet etmiş değerli bakanım Ramazan Can’a Beraber yol yürüdüğüm değerli Milletvekilim Mustafa Kaplan’a, Beraber görev yaptığım değerli İl Başkanım Engin Pehlivanlı’ya teşekkürlerimi sunarım” ifadesini kulandı.

Doluca “1970 Kırıkkale Yahşihan ilçesi Keçili köyü doğumlu. Evli ve üç kız babasıyım. Kırıkkale Yahşihan Keçili Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği Kurucu başkanı ve halen bu görevi yürütmekteyim. Yüksek Lisans Mezunuyum. Kırıkkale Üniversitesi MYO’ unda beş yıl okutmanlık yaptım. Kırıkkale Üniversitesi Vakfında Mali Sekreter olarak görev yapmaktayım. Kırıkkale Bağımlılıkla Mücadele Derneği Başkan Yardımcısıyım. 2013′ den 2016 yılına kadar Ak Parti Merkez ilçe Başkan yardımcısı olarak 2021’den 2023 yılına kadar Ak Parti İl Seçim İşleri Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. Halen Ak Parti Ekonomi işleri Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Kırıkkale’ de Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik yapmaktayım. Sosyal Alanlar ve etkinlikler ile alt yapısı ve üst yapısı, yatırımları ile Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile Yeni bir Yahşihan, gelişen Yahşihan anlayışı ile aday adayı oldum. Seçilmemiz haline ilk etap 21 adet projelerimizi hayata geçirmek için çalışacağız. Yahşihan’a hizmet yolunda Türkiye Yüzyılı vizyonu ve büyük Türkiye Hedefleri doğrultusunda Yahşihan için çalışmaya hizmet etmeye adayım” dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x