Siyaset

Çözüm bekleyen sorunlar vekillere aktarıldı

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan bir heyet Kırıkkale milletvekilleri Ramazan Can ve Halil Öztürk’ü TBMM’deki makamlarında ziyaret etti.

ÇÖZÜM BEKLEYEN SORUNLARLA İLGİLİ BEKLENTİLERİNİ AKTARDILAR

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Başkan Yardımcıları Osman Rasim Ölmez, Celal Kaplan, Mustafa Karışmaz, Meclis Üyeleri Melek Sultan Tufan, Rabiya Özaydın, Bülent Yıldırım, Metin Karakuş, Yusuf Cemil Yıldırım, Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Harun Özer Kırıkkale milletvekilleri Ramazan Can ve Halil Öztürk’ü Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ziyaret ettiler. Şehrin sorunları ve gündemdeki konuların konuşulduğu hayırlı olsun ziyaretinde TSO heyeti çözüm bekleyen sorunlarla ilgili beklentilerini aktardılar.  Silah İhtisas Organize Sanayi Bölgesi tesis güvenlik belgesi ile ilgili mevzuat değişikliği yapılması, bölgede faaliyet gösterecek firmaların MKE’den davetiye yöntemi ile ihale alabilmeleri, bölgenin 6. Bölge Teşvik kapsamına alınması, Keskin OSB’nin doğalgaz ve su sorunun çözülmesi ile Üniversite Kampüs alanında bulunan Teknopark’ın doğalgaz probleminin çözülmesi gibi konuların ivedilikle çözüme kavuşturulması gerektiğini milletvekillerine anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Varlı, şehre daha fazla yatırımcı çekilebilmesi için siyasilere büyük görev düştüğünü hatırlattı.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bir Garip Yolcu Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bir Garip Yolcu
Ziyaretçi
Bir Garip Yolcu

Çok Saygı Deger Vekillerimiz; Meramlarımız Dağ oldu, dağ olduda çözümüne merhem olacak Tabip olacak bi yigit masaya yumrugunu vuracak bi deli dumrulumuz olmadı. Bu yazda gecti, bu güzde gecer, bu zahmarıda biter bozkırlar yeşerir baharlar gelir. Ömru olana bu anlatıklarım göz acıp kaparcasına kısa ve tez olur. 21 HAZIRAN 1989 yılından bu yana bu tarihe 25 Vekil Secip Davulla Zurnayla Ugurladık.Abdurrahman UNLU ile bu yuruyuş başladı, Halil Ozturk ile devam ediyor, 23 vekilimizinde isimlerini yazayım bir cogunuxda bilmezsiniz köşeyiz yazarız diyen arkadaşlar; TBMM XIX. Milletvekili Seçildiği Siyasi Parti Abdurrahman Ünlü Doğru Yol Partisi Hacı Filiz Doğru Yol Partisi Muhammet Sadık… Read more »

Başa dön tuşu
Kapalı