Siyaset

Duman Siyasette Ben de Varım Dedi

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş.’nin 2022 yılı yılsonu değerlendirme toplantısı büyük bir katılım ile gerçekleşti. 1000’in üzerinde kişinin ağırlandığı toplantıda Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. çalışanları ve aileleri yer aldı. Kaynak: ADNAN DUMAN SİYASETTE BENDE VARIM DEDİ

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş.’nin 2022 yılı yılsonu değerlendirme toplantısı büyük bir katılım ile gerçekleşti. 1000’in üzerinde kişinin ağırlandığı toplantıda Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş. çalışanları ve aileleri yer aldı.

Duman Siyasette Bende Varım Dedi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Duman Siyasette Bende Varım Dedi – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

BU ZORLU MÜCADELEDE BİZLERE DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Yemeğin ardından konuşan Sinerji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman, “Yoğun bir şekilde geçen yılın ardından bugün burada biraz olsun kafamızın dağılması ve iş haricinde birlikte vakit geçirebilmek için toplanmış bulunmaktayız. 2022 yılında yoğun iş temposu, ekonomik bunalım ve birçok olumsuzluklara rağmen bizleri yalnız bırakmadığınız bu zorlu mücadelede bizlere destek olduğunuz için çok teşekkür ederim.” Dedi.

SİNERJİ A.Ş. ÇALIŞANLARINDAN SONSUZ DESTEK

“2014 yılında kurduğumuz şirketimizin bugünlerini o zamandan planlamış ve öngörmüştük. Bugün ise ilerleyen zamanların hayalini kurmaktan ziyade yine planlamasını yapıyoruz. Sizlerin verdiği destek ve güç ile yarınları planlarken hiç zorlanmadığımı ve bu planlanan her şeyi meşakkatli olmasına rağmen çok verimli ve düzenli bir şekilde gerçekleştireceğimizden eminim. Yolun başından beri birlikte emek verdiğimiz yol arkadaşlarıma da ayrıca teşekkürü borç bilirim diyen Adnan Duman, girmiş olduğu siyasi süreç ile ilgili; “Ayrıca biliyorsunuz siyasi bir sürece girdik. Bazı hedeflerimiz var. Bu hedeflerimizi gerçekleştireceğimizden sizlerin sayesinde eminiz. Bu süreçte üzerimize çok geldiler ve gelmeye de devam edecekler. Bu yola girerken çalışma arkadaşlarıma sorduğumda her ne olursa olsun sonuna kadar yanımda olduklarını dile getirmeleri beni ayrıca güçlendirmiş ve cesaretlendirmiştir. Hala önümüzde maksimum 6 aylık bir zaman dilimi var. Bu zaman diliminde beni yalnız bırakmayacağınızdan desteklerinizi esirgemeyeceğinizden eminim. Bu yol hepimizin yolu, bu yol kendini adamışların ve çok çalışanların yolu. Birlikte çok çalışacağız ve ailelerimiz için Kırıkkale’miz için sonuna kadar yürüyeceğiz” Dedi.

Duman Siyasette Bende Varım Dedi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Duman Siyasette Bende Varım Dedi – Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

%94’E ULAŞAN MAAŞ ARTIŞI

2022 yılında yapılan maaş artışlarından bahsederken, yılsonu değerlendirme toplantısında muhakkak 2023 yılı için gerçekleştireceğimiz maaş artışları da beklenen bir haber olmuştur. Daha önce ki yıllarda olduğu gibi sizleri enflasyona, mevcut ekonomik bunalıma ezdirmeyecek bir çalışma yaptık. Geçen yıl biliyorsunuz 3 ayda bir maaş artışları yaparak ekonomik olarak yıpranmamanızı sağlamaya çalıştık. Umarım bu yıl bu maaş artışlarını yapmak durumunda kalmayız. Ancak ekonominin kötü gidişatı devam ederse de sizleri yine ezdirmeyeceğimizi buradan deklare ederim diyen Adnan Duman, “hükümetin açıkladığı %54’lük asgari ücret artış oranını bizde tüm personelimize aynen uygulayacağız. Ayrıca Sinerji’nin her zaman olduğu gibi fark yaratma sorumluluğu var. Bu nedenle de mavi yaka personellerimize yıl içerisinde 2 maaş fazla vererek toplamda 14 maaş, idari personellerimize de yine yıl içerisinde 3 maaş fazla vererek toplamda 15 maaş verilerek aylık ortalama maaş zammının %94’lere yükseltiyoruz.” Dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx