GündemKırıkkaleManşet

Elektrik kesintisi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Havaların gün geçtikçe soğumasıyla birlikte, Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından cumartesi günü Kırıkkale merkez ve bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak. Yetkililer, vatandaşların zorluk yaşamaması için gerekli tedbiri alması gerektiğini ifade ettiler.

 

MAHALLE VE SOKAKLAR

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan planlı çalışmalar kapsamında Kırıkkale merkez ve bazı ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacak. Yetkililer tarafından konu hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Kırıkkale Merkeze Bağlı: Ovacık Mahallesi, Hürriyet Caddesi, 553, 554, 575, 576, 577 ve578 Sokak Civarlarına, Tesis çalışması nedeniyle, 10:00-17:00 saatleri arasında enerji verilemeyecektir.”

 

BAKIM ÇALIŞMASI OLACAK

“Kırıkkale Merkeze Bağlı: Yuva ve Fatih Mahalleleri, Çullu Yolu, Yunus Emre, Şehitler ve Veysel Karani Caddeleri ile Belediye Asfalt Şantiyesi ve Belediye Garajı Civarlarına, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:30 saatleri arasında enerji verilemeyecektir. Delice İlçesine Bağlı: Karpuz, Arbişli ve Yaylayurt Köylerine, Bakım çalışması nedeniyle, 10:00-15:00 saatleri arasında enerji verilemeyecektir.”

 

BİLGİ PAYLAŞIMI YAPILDI

“Sulakyurt İlçesine Bağlı: Sulakyurt Merkez ile Vericiler, Telekom, Cezaevi, Hastane ve PTT’ ye, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:00 saatleri arasında enerji verilemeyecektir. Sulakyurt İlçesine Bağlı: Danacı Köyünün Bir kısmına, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:30 saatleri arasında enerji verilemeyecek olup, basına bilgi verilmiştir.”

 

MÜSAADE ALINMADAN YAPILMAZ

“Teknik ve idari zorunluluklardan dolayı, ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek Gerilim (YG) – Alçak Gerilim (AG) elektrik şebekelerimizde, Şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.”

 

 

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x