ManşetYaşam

Erkekliğe ilk adım

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

ILICAN AİLESİNDEN GÖRKEMLİ SÜNNET TÖRENİ

 

İlimizin tanınmış ailelerinden Esat Hasan ve Züleyha Ilıcan’ın biricik oğulları Haluk ve Tuğra düzenlenen görkemli sünnet ötreni ile erkekliğe ilk adımı attılar. Ankara’da yapılan sünnet töreninde ünlü sanatçı Berdan Mardini şarkıları ile katılanları doyasıya eğlendirdi.

 

MARDİNİ SAHNE ALDI

Kırıkkale’nin tanınmış ailelerinden Esat Hasan ile Züleyha Ilıcan’ın biricik oğulları Haluk ve Tuğra Ankara Şahane Düğün Salonunda yapılan görkemli sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımı attılar. Görkemli sünnet töreninde ünlü sanatça Berdan Mardini söylediği şarkılar ile davetlileri eğlendirirken, Mardini’nin yanı sıra birçok sanatçı ve Keskinli Ustalar sahne aldı.

 

HALAYLAR ÇEKİLDİ

Biricik oğulları Haluk ve Tuğra’nın sünnet törenine katılanlara teşekkür eden Esat Hasan ve Züleyha Ilıcan çifti, “Çocuklarımızın bu mutlu gününde sevdiklerimizle birlikteyiz” dediler. Berdan Mardini’nin söylediği şarkılar ile eğlenen davetliler, Keskinli Ustaların sahnesinde de halaylar çektiler. Sünnet töreninde Mardini’de davetliler ile birlikte halay çekti.

 

KATILIM YÜKSEK OLDU

Ankara Şahane Düğün Salonunda yapılan görkemli Sünnet Törenine, Yahşihan Belediye Başkanı Ahmet Sungur, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem, Çerikli Belediye Başkanı Nuh Şahin, Erzurum Bayburt Derneği Başkanı Okan Koç,  Ilıcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ilıcan, Kalegaz Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Ilıcan, Bilimsel Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Haluk Ilıcan, Elif Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Cihat Mencet, Ilıcan Grup yöneticileri ve Ilıcan ailesinin dostları ile sevenleri katıldı.

 

 

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x