ahiler kalkınma ajansı

 • Manşet
  Kadın Kooperatiflerimizi Destekliyoruz - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kadın Kooperatiflerimizi Destekliyoruz

  Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından Ahiler Kalkınma Ajansı desteği ile Yahşihan’a bağlı Irmak kasabasında kurulan Genç ve Kadın Çiftçi Eğitim Merkezi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve SS Kırıkkale Mucize Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında imzalanan iş birliği protokolü ile SS Kırıkkale Mucize Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi’nin hizmetine sunuldu.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Dedikodulara inanmayın - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Asıl Olan Hayattır, Hayatta Boşluk Kabul Etmez

  Kırıkkale Valiliği himayelerinde Ahiler Kalkınma Ajansının desteğiyle, kamu kurum kuruluş ve STK’ların işbirliğiyle ‘Asıl Olan Hayattır, Hayatta Boşluk Kabul Etmez’ projesinin kapanış toplantısı Vali Yunus Sezer başkanlığında gerçekleştirildi.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  BU SİSTEMDE HERKES KAZANIYOR - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  BU SİSTEMDE HERKES KAZANIYOR

  Melek Yatırımcılık sistemi sermaye, tecrübe ve yeni iş fikirlerini buluşturuyor Kırıkkale TSO eğitim faaliyetleri kapsamında Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile finansmana erişimde sıkıntı yaşayan başlangıç veya büyüme aşamasındaki girişimler için finansal bir araç olan Melek Yatırımcılık Sisteminin tanıtımı amacıyla bir tanıtım programı düzenlendi. Törende konuşan TSO Başkanı Ahmet Varlı “Bu sistemde tüm taraflar kazanıyor, hem girişimci, hem yatırımcı ve en önemlisi ülke ekonomimiz kazanıyor” diye konuştu.   TARAFLARI BİR ARAYA GETİRİYOR Son zamanların en etkili ve ilgi gören yatırım sistemlerinden olan bireysel katılım sermayesi sisteminin tanıtımı için Kırıkkale TSO  ve Ahiler Kalkınma Ajansı işbirliği ile bir eğitim programı düzenlendi. Programın…

  Haberin Detayı
 • Gündem
  AHİKA yönetimi Kırıkkale’de toplandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  AHİKA yönetimi Kırıkkale’de toplandı

  Ahiler Kalkınma Ajansı’nın 2019 yılı ilk aylık olağan yönetim kurulu toplantısı Kırıkkale’nin ev sahipliğinde yapıldı. Konukları makamında ağırlayan Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, toplantının bölge için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Teknoloji
  Vali Yunus Sezer AHİKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Yunus Sezer AHİKA Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

  Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı, 27.11.2018 tarihinde,“Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi” konulu gündem maddesiyle ve yerel paydaşların katılımıyla Nevşehir ili Avanos İlçesi’nde gerçekleştirildi.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Kırıkkale’yi sarsan iddianame - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kkü’de Uluslararası Kamu Yönetimi Sempozyumu Düzenlenecek

  Uluslararası Kamu Yönetimi Sempozyumunun (KAYSEM) 12'ncisi bu yıl Kırıkkale Üniversitesinde (KKÜ) düzenlenecek.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu