AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan

Genel

Sümer’e hayırlı olsun ziyareti

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, kısa bir süre önce yapılan olağan genel kurulla yeniden başkan seçilen Kırıkkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. TEBRİKLERİNİ İLETTİLER Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla meclis üyeleri belirlenen Kırıkkale Ticaret Borsasında önceki günlerde Meclis Başkanlık Divanı, Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delege seçimi yapılmıştı. Yapılan seçimlerin ardından yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen mevcut Başkan Harun Sümer tebrikleri kabul etmeye devam ediyor. Başkan Sümer’in önceki gün konuğu Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve Ak Parti İl Başkanı…

Haberin Detayı
Yaşam

Engelsiz İftar, Gönülleri Okşadı

Tüm Engelliler ve Engelsiz Yaşamı Destekleme Derneği bu yıl 5.sini düzenlediği Engelsiz İftar yemeği programı Çınar Cafede gerçekleştirildi. Yoğun katılımın gerçekleştiği Engelsiz İftar programında katılımcılar programdan memnun ayrıldılar.

Haberin Detayı
Manşet

Baba Pekdoğan Son Yolculuğuna Uğurlandı

Eski Kırıkkale Belediye Başkanı Mustafa Pekdoğan'ın babası Hacı Hamiş Pekdoğan 85 yaşında Covid-19 hastalığına yenik düştü.

Haberin Detayı
Genel

Turnuvanın Finali Gerçekleştirildi

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığının organize ettiği “Covid-19 Sağlık Şehitlerimiz, 15 Temmuz Tüm Şehit ve Gazilerimizi Anma, Geleneksel Milli Birlik ve Beraberlik” Halı Saha Futbol Turnuvasının finali gerçekleştirildi.

Haberin Detayı
Keskin

Keskin Doğal Gaza Kavuştu

Keskin ilçesine ilk doğal gaz törenle verilmeye başlandı.Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende yaptığı konuşmasında, Keskin'e doğal gazı bağlamak için bir araya geldiklerini söyledi.

Haberin Detayı
Manşet

Şehit Kızı ve Kardeşi Dünya Evine Girdi

Aziz vatanımızın savunmasında şehit düşen şehit kardeşi ile başka bir şehidin kızı Kırıkkale’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi. Şehit yakınlarının nikahını ise Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kıydı.

Haberin Detayı
Yaşam

Süleyman Köstekli Vefat Etti

Kırıkkale'nin tanınmış şehir eşraflarından Kırıkkale Esnaf Odaları Birlik Başkanı Süleyman Köstekli vefat etti. Keskin'in tanınmış lokantacılardan Yaşar Köstekli'nin nam-ı diğer Yirik Yaşarın oğlu Süleyman Köstekli 25 yıla yakın Kırıkkale'de Ticaret Borsası ve Birlik Başkanlığı görevinde bulundu.

Haberin Detayı
Başa dön tuşu