Anavatan Partisi

 • Siyaset
  Demirden Korksak Trene Binmezdik - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Demirden Korksak Trene Binmezdik

  Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 17:00 sıralarında Anavatan Partisi önüne şüpheli çanta bırakılmış ve çanta bomba uzmanı ekipler tarafından fünye ile patlatılmıştı. Bu olay üzerine Anavatan Partisi Genel Başkanı hemşehrimiz İbrahim Çelebi açıklamada bulundu. Çelebi, Biz demirden korksak trene binmezdik, geri adım atacak olsak siyasete girmezdik. Bu tehditler bizi yıldıramaz. Anavatan Partisi dün buradaydı, bugün burada, yarın da yine burada olacak.''dedi.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Cahit Toksoy Vefat Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Cahit Toksoy Vefat Etti

  Kırıkkale'de bir dönem Serbest Muhasebecilik yapan daha sonra İstanbul'a yerleşen, Kırıkkale siyasetinin sevilen ismi Anavatan Partisi İl Sekreterliği ve Milletvekili adayı olan Cahit Toksoy İstanbul'da geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu vefat etti.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  81 İlde Seçime Gireceğiz - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  81 İlde Seçime Gireceğiz

  Kırıkkale’de faaliyet gösteren yerel gazetelerin oluşturduğu Birleşik Medya Ajansı’nı ziyaret eden Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi, çalışmaları konusunda açıklamalarda bulundu.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Anap Lideri Çelebi Sılayı Rahim Yaptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Anap Lideri Çelebi Sılayı Rahim Yaptı

  Anavatan Partisi (ANAP) Genel Başkanı İbrahim Çelebi, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ilişkin “Cumhuriyet projesi değil, bir Abdullah Gül projesidir.” dedi.Çelebi, 2 Haziran’da yenileme seçimlerini kazanan Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım’ı ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileğinde bulundu. FORMATINA DÖNÜŞTÜRDÜĞÜNÜ İFADE ETTİ Ziyaret sonrasında gazetecilere açıklama yapan Çelebi, Türkiye’nin çok büyük bir tehdit altında bulunduğunu, günün birlik ve beraberlik zamanı olduğunu söyledi.Çelebi, F-35’ler ve S-400’ler üzerinden Türkiye’nin büyük bir sarmal ve tehdit içerisinde olduğunu dile getirerek “Tüm dünya savaş gemilerini Doğu Akdeniz’e toplamış. F-35 ve S-400 üzerinden adeta Türkiye tehdit edilir hale geldi.” diye konuştu.Çelebi, 23 Haziran’da Türkiye’nin önünde…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu