kırıkkale akp

 • Siyaset
  Gençlikte Özarslan Dönemi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Gençlikte Özarslan Dönemi

  Geçtiğimiz günlerde görev süresi dolması ile istifa eden Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Altunçanak’ın yerine atama yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı Oldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Ak Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Mehmet Saygılı Oldu

  AK Parti Genel Merkezi, 31 Mart 2019 Yerel Yönetimler Seçimlerinde Kırıkkale’de Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile yola devam kararı aldı.

  Haberin Detayı
 • Siyaset
  Arslan: Millette Hizmet İçin Yola Çıktım - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Arslan: Millette Hizmet İçin Yola Çıktım

  AK Parti Kırıkkale Milletvekilliği Aday Adaylığını açıklayan Avukat Mustafa Arslan, millette hizmet için yola çıktığını ve halka 2023 Hedefi ve daha yukarı göstermek için var gücüyle çalışacağını ifade etti. GENÇLER VE KADINLAR Kırıkkale AK Parti İl Başkanlığı Binasında basın açıklaması yaparak aday adaylığını açıklayan Arslan, parti binasına gelmeden önce büyük bir coşkuyla yürüyüş gerekleştirdi. Ardından bina toplantı salonuna geçildi. Burada söz alan Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Arslan’a başarılar diledi. Kırıkkale’de 3 milletvekilliği çıkartmak için çalışmalarını gece gündüz devam edecekleri sözünü verdi. Bizim hedefimiz Kırıkkale’nin plakası olan yüzde 71 olması için çalışacağız. İnşallah bunu da başaracağız. Ayrıca aday adaylar arasında…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu