Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz

 • Manşet
  Kırıkkale’de modern bağ alanı 800 dekara ulaştı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de modern bağ alanı 800 dekara ulaştı

  Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, İlçe Müdürü ve Üzüm Yetiştiriciliği Birliği Başkanı Mehmet Erdem ile birlikte Delice İlçesinde KOP Bölge Kalkınma İdaresi ve İl Müdürlüğü tarafından yapılan Modern Bağları gezdi.   MODERN BAĞLAR ARTIYOR İl Müdürü Yılmaz, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce yapılan projeler ve eğitim yayım çalışmaları ile Delice İlçesinde Kırıkkale için önemi büyük olan üzüm bağlarını iyileştirerek ve yenilikçi modern bağ alanlarının yapılmasının teşvik edilmesi amacı ile 5 yıllık Kırıkkale Tarım Vizyonu ve Eylem Planın da Modern Bağ Sistemlerinin kurulum hedefini 500 dekar olarak belirlendiğini ve şu anki toplam modern bağ alanının 800 dekara ulaştığını…

  Haberin Detayı
 • Keskin
  Meralara sıvat yerleştiriliyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Meralara sıvat yerleştiriliyor

  ’KOP ile Meralarımız Sıvat ve Gölgelikle Refaha Kavuşuyor’’ Projesi kapsamında Keskin ilçesine bağlı Kevenli Köyünde meraya sıvat yerleştirme çalışması yapıldı. 27 KÖYDE MERALARA KURULACAK Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, Müdür Yardımcısı, İlçe Müdürü, Şube Müdürü ve teknik personellerle Keskin İlçesi Kevenli köyü merasında KOP ile Meralarımız Sıvat ve Gölgelikle Refaha Kavuşuyor Projesi kapsamında Sıvat yerleştirilme çalışmalarını yerinde inceledi. Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ile Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü arasında 1 milyon TL proje bedeli ile 7 ilçe ve merkez olmak üzere toplam 27 köyde meralarda sıvat ve gölgelik kurulumu devam ediyor. HAYVANLARIN…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Hibe Sözleşmesi İmzalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hibe Sözleşmesi İmzalandı

  Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında Kırıkkale’de uzman eller projesi desteğine başvuran hak sahipleri ile Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz hibe sözleşmesi imzaladı. HİBE DESTEĞİ VERİLDİĞİNİ İFADE ETTİ  l Müdürü Sırrı Yılmaz, Uzman Eller Projesi ile üniversitelerin; tarım, hayvancılık bölümlerinden mezun genç nüfusun istihdamına katkı sağlamak, tarım ve hayvancılık sektöründe girişimciliği destekleyerek uzman ve eğitimli kişiler tarafından yapılmasını teşvik edilmesinin amaçlandığını belirtti. Bu kapsamda uzman eller projesi ile uzman ve eğitimli kişilere 100.000 (yüz bin ) TL’ ye kadar hibe desteği verildiğini ifade etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Stratejik Öneme Sahiptir - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Stratejik Öneme Sahiptir

  Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, beraberinde Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü ve Teknik Personelleriyle Pazarcık Köyü’nde hububat ekili alanlarda incelemelerde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Karakeçili
  Eğribük Merası Islah Çalışmaları İle İlgili Toplantı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Eğribük Merası Islah Çalışmaları İle İlgili Toplantı

  Karakeçili Kaymakamı Ahmet Nuri Demir'in organize ettiği Eğribük Merası ıslah çalışmaları ile ilgili toplantıya Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz ve Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü personelleri katılım sağladı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Kaymakam Adaylarından Yılmaz’a Ziyret - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kaymakam Adaylarından Yılmaz’a Ziyret

  Kırıkkale'de staj yapan kaymakam adayları Hakan Contarlı ve Muhammed Cengiz, Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz’ı ziyaret ettiler.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Vali Tekbıyıkoğlu’na Brifing Verildi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Tekbıyıkoğlu’na Brifing Verildi

  Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek kurum ve tarım sektörü ile ilgili bilgi aldı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  300 Bin TL Hibe - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  300 Bin TL Hibe

  Tarım ve Orman Bakanlığı Kırsal Kalkınma Destekleri 15. Etap bilgilendirme toplantıları kapsamında ilk toplantı Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz başkanlığında yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  800 Metre Kaçak Misine Ağ Yakalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  800 Metre Kaçak Misine Ağ Yakalandı

  Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol ve Denetim Ekiplerince, Kızılırmak’ın Yahşihan İlçe sınırları içerisinde kalan kesimlerinde yapılan kontrollerde 800 metre sahipsiz misina ağ yakalandı.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Yılmaz İşletme Ziyaretlerinde Bulundu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Yılmaz İşletme Ziyaretlerinde Bulundu

  Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz, çiftçilerin ile kesintisiz iletişim halinde olmak, yürütülen projelerdeki mevcut durumu değerlendirmek ve gelecek projeler için ihtiyaç analizi yapmak adına sürdürdüğü işletme ziyaretlerine Yahşihan İlçesine bağlı Kılıçlar Köyünde devam etti.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu