kırıkkale valisi yunus sezer

 • Spor
  Spor Kompleksinin Protokolü İmzalandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Spor Kompleksinin Protokolü İmzalandı

  Sporda hedefi yükselten Kırıkkale yeni bir spor kompleksine kavuşuyor. Türk Metal Sendikası tarafından Fikret Karabudak Stadının bulunduğu bölgeye yapılacak olan yeni spor kompleksinin protokolü imzalandı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale’nin spor şehri olacağını söyledi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Vali Sezer, AFAD Başkanlığına Atandı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Sezer, AFAD Başkanlığına Atandı

  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan karar Resmi Gazete’de yayımlandı. 

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Vali Sezer Afet Bölgesinde - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Sezer Afet Bölgesinde

  Batı Karadeniz'de etkili olan yağışlar nedeniyle Kastamonu, Bartın ve Sinop'ta yaşanan sel felaketi ülkeyi yasa boğdu. Kastamonu'da 49, Sinop'ta 9 ve Bartın'da 1 kişi hayatını kaybetti. Kırıkkale'den Kastamonu/ Bozkurt'ta Belediyeler, iş makinaları ve personel desteğinde bulunmuşlardı. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ise Afet bölgesinde görevlendirildi.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Sezer’den, Bulut’a Hayırlı Olsun Ziyareti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Sezer’den, Bulut’a Hayırlı Olsun Ziyareti

  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kırıkkale İl Emniyet Müdürü olarak atanan Fahri Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Şehidimizi Son Yolculuğuna Uğurladık

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerin açtığı taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi Kırıkkale'de son yolculuğuna uğurlandı. Kırıkkale Nur Camiinde kılınan cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlanan Çelebi'nin cenaze törenine binlerce vatandaş katılarak, son görevlerine yerine getirdiler.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Sezer, Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklarla Futbol Oynadı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Sezer, Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklarla Futbol Oynadı

  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ve eşi Canan Sezer, İl Jandarma Komutanlığınca düzenlenen etkinlikte, sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Soylu; Esrar,Eroin ve Kokainin Ana Vatanı Türkiye Değil - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Soylu; Esrar,Eroin ve Kokainin Ana Vatanı Türkiye Değil

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Uyuşturucu mücadelesini sağlıklı vermeden, ne ülkemizde huzuru ve sükunu tam olarak sağlayabiliriz ne de evlatlarımızı koruyabiliriz. Türkiye olarak bu meselede, küresel bir baskı ve sorumluluk altındayız. Bu problem, ithal bir problemdir. Dünyaca bilinen önemli hiçbir uyuşturucu maddenin ana üreticisi Türkiye değildir. Hiçbir uluslararası raporda böyle bir kayda rastlayamazsınız. Ne sentetik uyuşturucunun, ne esrarın, eroinin, kokainin ana vatanı Türkiye değildir." dedi.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Süleyman Köstekli Vefat Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Süleyman Köstekli Vefat Etti

  Kırıkkale'nin tanınmış şehir eşraflarından Kırıkkale Esnaf Odaları Birlik Başkanı Süleyman Köstekli vefat etti. Keskin'in tanınmış lokantacılardan Yaşar Köstekli'nin nam-ı diğer Yirik Yaşarın oğlu Süleyman Köstekli 25 yıla yakın Kırıkkale'de Ticaret Borsası ve Birlik Başkanlığı görevinde bulundu.

  Haberin Detayı
 • Yaşam
  Vali Yardımcısı Emin Alıcı Emekli Oldu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Yardımcısı Emin Alıcı Emekli Oldu

  Kırıkkale Vali Yardımcısı Emin Alıcı'nın emekliye ayrılması dolayısıyla Çeşnigir Kanyonu Konuk Evinde, veda programı düzenlendi.

  Haberin Detayı
 • Keskin
  Çeşnigir Kanyonu 610 Bin Tl’ye Vuralhan’da Kaldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çeşnigir Kanyonu 610 Bin Tl’ye Vuralhan’da Kaldı

  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’in turizme kazandırdığı Çeşnigir Kanyonu’nun işletme ihalesi gerçekleşti. 4 firmanın katıldığı ihaleyi şehrin önde gelen firmalarından Vuralhan Grup 610 bin TL’ye kazandı. 4 FİRMA KATILDI Çeşnigir Kanyonu’nun işletme ihalesini Yönetim Kurulu Başkanlığını Denizhan Vural’ın yaptığı Vuralhan Grup kazandı.  Kırıkkale Valisi Yunus Sezer’in vizyon projelerinden biri olan tarihi köprü ve kanyon, restore edilerek  turizme kazandırılmıştı.  Bugün gerçekleşen Çeşnigir Kanyonu’nun işletme ihalesi 4 firmanın katılımına sahne oldu. Kırıkkale’den Vuralhan Grup’un girdiği ihale yıllık 200 bin liradan açık artırma usulü ile gerçekleşti. Cam seyir teras, ahşap seyir teras, 2 adet kafeterya, 10 dükkan, 4 bisiklet, 2 gezinti teknesi ve otopark…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu