Kırıkkale Yüksek İhtisas

 • Sağlık
  YİH tadilattan geçiyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  YİH tadilattan geçiyor

  Kırıkkale şehir merkezinde devlet hastanelerinin birleşmesinin ardından hasta yoğunluğu artan ve zamanla yıpranan Yüksek İhtisas Hastanesinde tadilat işlemleri devam ediyor.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  “Proloterapi” tedavi yöntemine yoğun ilgi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  “Proloterapi” tedavi yöntemine yoğun ilgi

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde uygulanmaya başlanan "proloterapi" (yumuşak doku hasarlarının enjeksiyon kullanılarak tedavi edilmesi) yöntemiyle kronik eklem ve kas rahatsızlığı çeken hastalara ameliyata alternatif tedavi imkanı sunuluyor.

  Haberin Detayı
 • Sağlık
  Bu yöntemle hasta 2 ayda eski sağlığına kavuşuyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Bu yöntemle hasta 2 ayda eski sağlığına kavuşuyor

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde başlatılan yeni uygulamada proloterapi yöntemi ile hasta 4 ile 6 seans ile yaklaşık 2 aylık bir süreçte eski sağlığına kavuşabilecek.

  Haberin Detayı
 • Asayiş
  Atatürk Bulvarında Silahlı Çatışma Bir Kişi Öldü - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Eski başhekim ile birlikte 21 kişiye sahtecilikten gözaltı

  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde evrakta sahtecilik yaptıkları iddiasıyla 21 şüpheli gözaltına alındı. Yüksek İhtisas Hastanesi’nde evrakta sahtecilik iddiası üzerine Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı. Soruşturma çerçevesinde harekete geçen İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, evrakta sahtecilik yaptıkları ileri sürülen ve aralarında eski başhekim T.A’nın da bulunduğu 21 kişiyi gözaltına aldı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Dağdelen doktorların bayramını kutladı

  AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Yüksek İhtisas Hastanesi’ni ziyaret ederek burada başta doktorlar olmak üzere sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutladı ve hastaları da ziyaret etti.   14 MART ZİYARETİ Beraberinde parti yöneticileri ile birlikte Yüksek İhtisas Hastanesi’ne önceki gün giden AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hekimler ve sağlık çalışanlarının bu özel gününü kutladı. İl Başkanı Dağdelen ayrıca hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Dağdelen’e YİH Başhekimi Tekin Akça da eşlik etti. Acil girişinden itibaren ziyaretlere ve tebriklere başlayan Başkan Dağdelen, “Hayatımızı emanet…

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu