ticaret ve sanayi odası

 • Genel
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  TSO’DA İCRA KOMİTESİ ÜYELİĞİ SEÇİMLERİ YAPILDI

  Kırıkkale TOBB bünyesinde kadın ve genç girişimcilik konularında iller bazında genel politikalar geliştirmek ve görüş oluşturulmasına katkıda bulunmak üzere kurul oluşturuldu. HABER: YELİZ ERDEM   TİCARET VE SANAYİ ODASINDA GERÇEKLEŞTİ Oluşturulan kurulun Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurullarının İcra Komitesi üyeliği seçimleri Ticaret ve Sanayi Odasından gerçekleştirildi. TOBB bünyesinde kadın ve genç girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ile girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlama görevi yürüten bu kurullar için başkan ve başkan yardımcılığı seçimleri 31 Ekim 2023 tarihinde gerçekleştirilecek.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Kadın ve Genç Girişimciler TSO İftarında Buluştu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kadın ve Genç Girişimciler TSO İftarında Buluştu

  Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar yemeğinde TOBB Kırıkkale Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri bir araya geldi. TSO YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİLER TOBB Kırıkkale Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası’nın organize ettiği iftar yemeğinde bir araya geldiler. Oda personelinin de katıldığı iftar programının ev sahibi olan TSO Meclis Başkanı Ömer Akçelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı katılımlarından dolayı her iki kurul üyelerine teşekkür ettiler. Kurul üyelerin bir araya gelerek istişare imkanı buldukları iftar programından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Kadın Girişimciler Kurlu Başkanı Suna Arpaçay Özer ve Genç Girişimciler…

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  İş İnsanı Recep Uzelli Dost Meclisindeydi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İş İnsanı Recep Uzelli Dost Meclisindeydi

  MÜSİAD Kırıkkale Şubesi tarafından dost meclisi toplantısı düzenlendi. AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mustafa Kaplan, TSO Başkanı Ahmet Varlı ve İş İnsanı  Recep Uzelli’nin katıldığı dost meclisi toplantısında Kırıkkale’de yapılacak yatırımlar üzerine değerlendirmeler yapıldı.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Modda İzdihamla Açıldı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Modda İzdihamla Açıldı

  Türkiye de bir çok ilde şubesi bulunan özellikle kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği mağaza ünvanını elinde bulunduran Modda mağazalarının bir yenisi Kırıkkale’ye açıldı. Modda İzdihamla Açıldı Türkiye de bir çok ilde şubesi bulunan özellikle kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği mağaza ünvanını elinde bulunduran Modda mağazalarının bir yenisi Kırıkkale’ye açıldı. Yüzlerce kişinin katıldığı açılış töreninde ise ülkemizce tanınan Nevşehir eski Belediye Başkanı Rasim Arı ve eşi katıldı. Adeta izdihamın yaşandığı ve ilk günden ürünlerin tükenme noktasına geldiği mağazada kadın müşterilen birbirleriyle yarıştı. Nevşehir’in efsane belediye Başkanı Rasim Arı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı Ticaret ve…

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  İş dünyasında yabancı dil sorun olmaktan çıkıyor - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  İş dünyasında yabancı dil sorun olmaktan çıkıyor

  Kırıkkale Üniversitesi ile Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası arasında, odaya kayıtlı firmalara yabancı dil desteği sağlanmasını öngören protokol imzalandı.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  KOBİ ’lere yeniden ‘nefes’ aldıracak kredi - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  KOBİ ’lere yeniden ‘nefes’ aldıracak kredi

  Küçük ve orta ölçekli işletmeleri son dönemdeki kur artışı ve diğer ekonomik gelişmelerden korumak amacıyla KOBİ Nefes Kredisi’nde üçüncü faza geçilmesi için çalışma başlatıldı. Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası, Kobi’lerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere gerçekleştirilecek KOBİ Destek (Nefes) Kredisini üyelerine bugünden itibaren kullandırmaya başladı. KOBİ’LERİN FİNANSMAN SORUNLARININ GİDERİLECEK Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, TOBB öncülüğünde uygulamaya konulan Kobi Destek (Nefes) Kredisi imkânından uygun faiz ve ödeme koşulları ile yararlanabilecekler. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankaları işbirliği ile uygulamaya giren Kobi Destek (Nefes) Kredisi için başvurular…

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  Silah OSB bulunmaz bir nimet - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Silah OSB bulunmaz bir nimet

  Temel atma töreni için geldiği Kırıkkale’de Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret eden MKE Genel Müdürü Ahmet Taşkın, Silah OSB’nin kendileri için bulunmaz nimet olduğunu söyledi.

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Tarım ve Hayvancılık Teknolojiyle Buluştu - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Tarım ve Hayvancılık Teknolojiyle Buluştu

  Kırıkkale Valiliği, Belediye ve Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ortaklaşa düzenlenen III. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, törenle açıldı.

  Haberin Detayı
 • Ekonomi
  Domuz Sürüsüne Çarptı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Hizmet İçin Adayım

  Haber

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu