Manşet

TSO’dan Ahmet Önal’a Ziyaret

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve Meclis üyeleri Belediye Başkanı Ahmet Önal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Varlı ve Meclis üyeleri Belediye Başkanı Ahmet Önal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ömer Akçelik, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri 31 Mart yerel seçimlerinde Kırıkkale Belediye Başkanı seçilen Ahmet Önal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Belediye Başkanı Önal’a Kırıkkale’ye hizmet yolunda başarılar dileyen TSO Başkanı Varlı, Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyelerinin alanlarında duayen olmuş isimler olduğunu, şehrin sorunları ile ilgili yapılacak istişarelere seve seve katılacaklarını söyledi. Kırıkkale’nin çözüm bekleyen problemleri ile ilgili yapılacak çalışmaların daha verimli olmasını sağlayabilmek için belediyenin diğer kurumlarla ve Ticaret Odası ile istişare içerisinde olması gerektiğine işaret eden Varlı, oda olarak her türlü desteğe ve işbirliğine hazır olduklarını söyledi. İstişare kültürünün gelişmesinin çok faydalı olacağına inandığını ifade eden Önal ise çalışmaların işbirliği içinde yapılmasının kendilerini de çok mutlu edeceğini söyledi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x