Vali

 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  VALİ MAKAS İSTEK VE TALEPLERİ DİNLEDİ

  Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Açık Kapı Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Halk Günü toplantısında vatandaşın istek ve taleplerini dinledi. HABER: YELİZ ERDEM TALEPLERİ DİNLİYOR Devlet ile vatandaşın buluşma noktası olan Açık Kapı birimlerinde düzenli olarak her ay toplantılar yapılıyor. Bu toplantılara gelen vatandaşlar istek ve şikayetlerini anlatıyor. Kırıkkale Valisi Mehmet Makas bizzat vatandaşı dinleyerek taleplerini alıyor. Kente geçtiğimiz aylarda atanan Vali Mehmet Makas vatandaşla buluşma toplantılarına oldukça önem veriyor. Zaman zaman halk pazarlarına da giden Vali Makas devlet ile milletin arasındaki bağı güçlendirme noktasında büyük bir çaba sarf ediyor.

  Haberin Detayı
 • Genel
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum”

  Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Eğitime Destek Platformu Ekim Ayı İl Koordinasyon Toplantısına katıldı. Vali Makas, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin önemli olduğuna vurgu yaptı. HABER: TAHİR ERDEM   HAYAT BOYU ÖĞRENME Öğrencilerin milli, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerlerimizi benimseyen, koruyan, geliştiren ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen ve Milli Eğitim Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı işbirliğinde yürütülen “Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum” projesinin ekim ayı olağan toplantısına katılan ve toplantıda konuşan Vali Mehmet Makas, milli ve manevi değerlerine bağlı bir nesil yetiştirmenin önemli olduğunu ve bu konunun…

  Haberin Detayı
 • Genel
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEMİZ SÜRMEKTEDİR

  Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Bakanlık tarafından başlatılan “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Narkorehber Eğitim” bilinçlendirme ve farkındalık programına katıldı. HABER: TAHİR ERDEM   “En İyi Narkotik Polisi Anne” İçişleri Bakanlığı tarafından 2020 yılında çocukların ve gençlerin uyuşturucu ve zararlı madde kullanımının önüne geçmek, mücadelede annelerin farkındalığının artırılması ve anne duyarlılığından hareketle 81 ilde başlatılan “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında Narkorehber Eğitimi ve UYUMA aplikasyonunun tanıtım programı gerçekleştirildi. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli Komiser Uğur Akçay’ın açılış konuşması ile başlayan ve narkotik Polisi Cem Gökgöz’ün madde bağımlılığı konusundaki…

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Makas’tan Geçmiş Olsun Mesajı

  Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Van’da meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki deprem ile ilgili geçmiş olsun mesajı yayınladı. HABER: TAHİR ERDEM Makas mesajında; “Van’da meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

  Haberin Detayı
 • Gündem
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Makas’a ziyaretler sürüyor

  Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, misafirlerini kabul etti. HABER: YAKUP ÖZCAN Gerçekleşen ziyaretler kapsamında; Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Ahlatcı Holding Genel Müdürü Kasım Kahraman, İller Bankası Ankara Bölge Müdürü Levent Yanar, Türk-Büro Sen Genel Başkanı Türkeş Güney, Genel Başkan Yardımcısı Özkan Ulupınar, Kırıkkale Şube Başkanı Sabri Turgut ve Başkan Yardımcısı Şinasi Şaşmaz, Halk Bankası Kırıkkale Şubesi Müdürü Mustafa Fatih Koca ve Yönetmen Emin Çanga, Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ettiler. Misafirleri ile bir süre görüşen Vali Makas, ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.  

  Haberin Detayı
 • Kırıkkale
  Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Tekbıyıkoğlu Şehitlerimize Başsağlığı Diledi

  Şırnak’ta Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan otobüs şarampole devrildi. 2 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı. Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu trafik kazasında yaralanan askerlerimize acil şifalar, şehit düşen 2 askerimize Allah’tan rahmet diledi. HABER: YELİZ ERDEM Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi: ‘Şırnak’ta meydana gelen araç kazasında, iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş dört kahraman silah arkadaşımız yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz’…

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Vali Bülent Tekbıyıkoğlu Ve Eşi Çocuk Evlerini Ziyaret Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Bülent Tekbıyıkoğlu Ve Eşi Çocuk Evlerini Ziyaret Etti

  Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, eşi Arzu Tekbıyıkoğlu ile berlikte, Bulut Çocuk Evini ziyaret etti.

  Haberin Detayı
 • Manşet
  Kırıkkale’de Emniyete Araç Desteği - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Kırıkkale’de Emniyete Araç Desteği

  İçişleri Bakanlığınca Kırıkkale Emniyet Müdürlüğüne tahsis edilen araçlar düzenlenen törenle hizmete girdi.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Vali Tekbıyıkoğlu Öğretmenleri Kabul Etti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Vali Tekbıyıkoğlu Öğretmenleri Kabul Etti

  24 Kasım Öğretmenler günü kutlamaları kapsamında oluşturulan heyet Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’nu ziyaret etti. Öğretmenleri makamında kabul eden Vali Tekbıyıkoğlu kutlama etkinlikleri hakkında bilgi alarak öğretmenlerin günü kutladı.

  Haberin Detayı
 • Eğitim
  Çocuklarla Gezinti - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

  Çocuklarla Gezinti

  Cumhuriyet Bayramı Töreninin ardından Atatürk Ortaokulu 8/G sınıfı öğrencileri Egehan Albay ve Muhammet Arda Uğurer'i makam aracına davet eden ve öğrencilerle il merkezinde bir süre gezinti yapan Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, daha sonra bir kafeteryada öğrencilere ikramda bulunup, sohbet etti.

  Haberin Detayı
Başa dön tuşu