Güncel

fastPay ile elektrik faturasından tasarruf

Kırıkkaleli tüketicileri de yakından ilgilendiren uygulamada protokol imzalandı. DenizBank ve Enerjisa, elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyecek tüketicilere, ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarının yüzde 10’u oranında iade avantajı sağlamak üzere iş birliğine imza attı.

FATURANIN YÜZDE 10’U İADE

Denizbank tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre teknoloji ve inovasyondaki bilgi birikimi ile insan hayatını kolaylaştıran uygulamaları hayata geçiren DenizBank, 14 ilde 9,2 milyon abonesi üzerinden 20 milyonu aşkın kullanıcıya elektrik tedariki sağlayan Enerjisa Satış Şirketleri ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında 2019 yılı boyunca fastPay ile yapılacak elektrik ödemelerinde ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarının yüzde 10’u iade edilirken, Enerjisa Satış Şirketleri müşterileri daha fazla tasarruf imkanı elde ediyor.

ARALARINDA KIRIKKALE’DE BULUNUYOR

İstanbul Anadolu yakası, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Kilis ve Osmaniye illerindeki Enerjisa müşterileri, DenizBanklı olsun ya da olmasın, mevcut fatura tutarlarını fastPay aracılığıyla ödemeleri durumunda, hem 10 TL’ye kadar iade hem de kredi kartına komisyon ödemeden yararlanabiliyor. Söz konusu iade tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine 1 hafta içinde aktarılıyor. Kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayarak ya da fastPay bakiyelerine para yükleyerek, faturalarını 7/24 kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Halihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise uygulamayı indirerek fastPay’in tüm avantajlarından faydalanabiliyor. Kampanya 2019 sonuna kadar devam edecek.

Daha Fazlasını Göster

Benzer Haberler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı