Siyaset

Geleceğimizin teminatı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Saadet Partisi İl Başkanı Faruk Vurgun, geleceğimizin teminatı bir gençliği yetiştirme konusunda en büyük görev ve sorumluluğu öğretmenlerin üstlendiğini vurguladı.

HER TÜRLÜ ÖVGÜNÜN ÜZERİNDELER
Geleceğimizin teminatı bir gençliği yetiştirme konusunda en büyük görev ve sorumluluğu öğretmenlerin üstlendiğini vurgulayan Saadet Partisi Kırıkkale İl Başkanı Faruk Vurgun, “Yeniden Büyük Türkiye’nin kuruluşunda en değerli zenginliğimiz ahlaklı, eğitimli ve donanımlı  gençler olacaktır.   Karşı karşıya bulundukları bütün zorluklara rağmen, öğretmenlerimizin bu uğurda ortaya koyduğu çaba ve fedakarlık her türlü takdirin üzerindedir. Bizler, ‘Bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ diyen ve ‘ilim Çin’de dahi olsa gidip alınmasını’ emreden bir inancın mensuplarıyız. Bir harf değil bütün hayatlarını bir neslin yetişmesine adayan öğretmenlerimiz elbette her türlü övgünün üzerindedir”

GENÇLİĞİNE SAHİP OLAN GELECEĞİNDEN EMİN OLUR“Gençli
ğine sahip olan geleceğinden emin olur. Çağın fen ve teknolojik bilimleriyle teçhiz edilmiş, ahlak ve maneviyat sahibi gençler, Yeniden Büyük Türkiye’nin inşasında en büyük gücümüz olacaktır. Siyaset kurumu olarak bizlere düşen öğretmenlerimizi senede bir gün hatırlamak değil,  her şart altında öğretmenlerimize üstlendikleri bu ulvi görev ve sorumluluğa uygun imkanları sağlamak olmalıdır. Saadet Partisi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, öğretmenlerimizin beklenti ve taleplerinin tavizsiz takipçisi olacağımızı ifade ediyor, bu vesileyle bir kez daha bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, kendilerine minnet şükranlarımı sunuyorum” dedi.

  • Otomatik taslak - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x