Manşet

Gençer, Adaylığını Açıkladı

Kırıkkale'de esnaf odalarının seçimlerinin ardından gözler Kırıkkale Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birliği Genel kurulu seçimine çevrildi. Mayıs ayında yapılacak seçimde mevcut Başkan İshak Gençer, seçimde aday olacağını açıkladı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale’de esnaf odalarının seçimlerinin ardından gözler Kırıkkale Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birliği Genel kurulu seçimine çevrildi. Mayıs ayında yapılacak seçimde mevcut Başkan İshak Gençer, seçimde aday olacağını açıkladı.

9 ODA BAŞKANINDA DESTEK

Kırıkkale Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birliği Başkanı İshak Gençer yaptığı açıklamasında “Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan Kırıkkale Esnaf Sanatkarlar ve Odalar Birliği Olağan genel kuruluna bugün itibariyle 9 oda başkanlarımızla aday olduğumu açıklamış bulunmaktayım. Oda başkanları ve yönetim kurulu üyelerimize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür eder saygılar sunarım .”dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x