GündemKırıkkaleManşet

Gençler sabah namazında buluştu    

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Organizasyonu ile 81 ilde uygulanmakta olan ”Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi çerçevesinde gençler Nur Camii’nde buluştu.

 

GÜNÜN İLK İMTİHANI

Proje kapsamında gençlerimizle birlikte Sabah Namazı kılındıktan sonra ney eşliğinde çorba ve poğaça ikramında bulunuldu. İkramların ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü gençlere katılımlarından dolayı teşekkür etti. İl Müdürü Ünlü, “Günün ilk imtihanı olan, ‘Kim sabah namazını kılarsa o, Allah’ın himayesindedir.’ Hadisinin şuurunu idrak eden Allah’ın Buyruğu ve Hz. Peygamberimizin ölçüsünü kalbine kazıyabilen bir gençlik ile Ülkemizin dirliği, milletimizin birlik ve beraberlik duası ile Gençler Sabah Namazında Buluşuyor projesi kapsamında Gençlik Merkezi üyelerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, destekleri ile büyüklerimize bir kez daha teşekkür ederim’’ dedi.

Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Reklam oluşturulma zamanı: 22 Şubat 2024 13:59 - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x