GündemKırıkkaleManşet

Gençler Sabah Namazında Buluşuyor

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı organizasyonu ile 81 ilde uygulanmakta olan “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” programı çerçevesinde gençler Nur Camii’nde sabah namazında buluşacak.

 

TÜM TÜRKİYE YENİDEN BULUŞUYOR

2 Eylül’de gerçekleştirilen ve 10 bin gencin davete icabet ettiği sabah namazı buluşması, 18 Kasım Cuma günü tekrarlanıyor. Tüm Türkiye’de yeniden gençler sabah namazında buluşuyor. Türkiye genelinde uygulanan projeyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü, sabah namazı programının 18 Kasım 2016 Cuma  saat 06:00  Nur Camide gerçekleştirileceğini söyledi.

 

TÜM GENÇLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Sadece gençleri değil tüm Kırıkkalelileri programa davet eden İl Müdürü Ünlü, sabah namazı sonrasında da katılımcılara çorba ikramına bulunulacağını belirtti. Ünlü, “Gençlerin manevi eğitimini destekleyerek milli birlik ve beraberlik duygularını canlı tutmak amacıyla gerçekleştirilen  bu gibi faaliyetlerle, gelecekte önemli görevlerde bulunacaklarına inandığımız gençlerimizi çok önemsiyoruz. Gençlerimizin sosyal, kültürel, sportif ve milli değerler konusunda bilinçlenmeleri için adımlar atıyoruz. Tüm gençlerimizi ve hemşehrilerimizi davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x