ManşetYaşam

Gönüllüler Kardeşlerini Unutmadı

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Gönüllüler kardeşlerini unutmadı
Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi kapsamında Gençlik Liderleri, gönüllülük kulübü üyeleri ve genç gönüllüler Cumartesi pazarında çalışan kardeşlerini unutmadı.

OKULDAN ARTA KALAN ZAMANLARDA ÇALIŞIYORLAR
Semt pazarlarında okuldan arta kalan zamanlarda el arabaları ile sebze ve meyve taşıyan çocukları Gençlik Merkezi unutmadı. Çocukların hallerinden anlayarak onların kış aylarında çekmiş oldukları sıkıntılardan bir nebze olsun kurtulmalarını sağlamak, küçük bedenleriyle dünyaları taşıyan bu çocukların yüklerini hafifletmek ve onlarla arasındaki muhabbeti güçlendirmek adına atkı, eldiven ve bere hediye ettiler.

AİLE BÜTÇESİNE KATKI
Evine helal lokma götürebilmek ve harçlığını çıkartarak aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla Pazar yerinde tornetçilik (taşımacılık) yapan çocuklarla hasbihal eden genç gönüllüler, bu faaliyet ile ellerindeki birçok nimete şükretmelerinin gerektiğini, çalışmanın önemini, helal lokmanın ne şartlar altında kazanıldığının farkına vardılar.

 

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x