Siyaset

Gündoğdu’da mahalle mitingi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

AK Parti’nin mahalle mitingleri akşamları devam ediyor. Önceki akşam Gündoğdu Mahallesi’nde miting yapıldı. Mitinge katılım ve ilgi oldukça yüksek oldu.

GÜÇLÜ MECLİS GÜÇLÜ TÜRKİYE

Gündoğdu Mahallesi’nde düzenlenen mitinge AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen başta olmak üzere milletvekili adayları Ramazan Can, Salim Bozdemir ve Mustafa Arslan ile çok sayıda partili katıldı. Mitingde 24 Haziran seçimlerinin önemi anlatıldı ve Cumhur İttifakından bahsedildi. İl Başkanı Nuh Dağdelen, kalabalığa hitaben yaptığı konuşmasında AK Parti’nin Türkiye ve Kırıkkale’ye yaptığı yatırım ve icraatlarını anlattı. Milletvekilleri de seçimin öneminden bahsetti. Miting konusunda açıklama yapan Başkan Dağdelen, “Gündoğdu Mahallemiz, 24 Haziran’da Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye çağrımıza güçlü bir yanıt verdi. İlk gün ki aşkla haydi bismillah diyerek canla başla çalışmaya DEVAM. Bütün mahalle sakinlerimize teşekkür ederiz” İlgi ve katılımın yüksek olduğu miting öncesi ve sonrasında renkli görüntüler yaşandı. Vatandaşlar adaylara ve il başkanı Dağdelen’e büyük ilgi gösterdi.

ÇULLU’YA 24 HAZİRAN ANLATILDI

AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Milletvekili Adayı Salim Bozdemir Çullu Mahallesi’nde vatandaşlarla iftardan sonra bir araya geldi. Mahallede seçim toplantısı yapıldı. Toplantıya Milletvekili Aday Adayı Halis Biçer de katıldı. Dağdelen, mahalle sakinlerine Cumhur İttifakı ve 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı. Toplantı konusunda bilgi veren Başkan Dağdelen, “Çullu Mahalle sakinleri ile biraraya geldik. Esnafıyla çalışanıyla, genciyle yaşlısıyla Çullu 24 Haziran’a hazır; yaparsa yine AK Parti yapar diyor” dedi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Abone Ol
Bildir

guest

Captcha Plus loading...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Bu habere yorum yapmak için yorum alanına geçinizx