Manşet

Hisarcıklıoğlu, TSO Meclis Üyeleriyle Bir Araya Geldi

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’nın daveti üzerine Kırıkkale’ye gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu TSO meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’nın daveti üzerine Kırıkkale’ye gelen TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu TSO meclis üyeleriyle bir araya geldi.

TSO’NUN HİZMET VE FAALİYETLERİNİ TAKDİR ETTİĞİNİ SÖYLEDİ

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı’nın da katıldığı törenle Yozgat Ticaret Borsası yeni hizmet binasını açılışı gerçekleştiren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu Yozgat dönüşü Kırıkkale’yi ziyaret etti. TSO Başkanı Ahmet Varlı’nın daveti üzerine Kırıkkale’ye gelen Hisarcıklıoğlu, meclis üyeleri ile bir araya gelerek sohbet edip istişarede bulundu. Ağırlıklı olarak Sektörlerde yaşanan sıkıntılar ve talepler konusunda gerçekleşen çay sohbetinde meclis üyeleri sektörlerinde yaşanan sıkıntılar hakkında bilgiler vererek bu sorunların hükümetin ilgili bakanlıklarına iletilmesi talebinde bulundular. Tüm talepleri eksiksiz şekilde ilgili bakanlara bizzat aktaracağını ifade eden Hisarcıklıoğlu, Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı yakından takip ettiğini, üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren TSO’nun hizmet ve faaliyetlerini takdir ettiğini söyledi. Odanın projeleri hakkında Hisarcıklıoğlu’na bilgi veren TSO Başkanı Ahmet Varlı, Kırıkkale’de sanayinin ve ihracatın gelişmesi için yapılan çalışmaları anlattı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x