KırıkkaleManşet

HUDER Emniyet teşkilatını tebrik etti

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Hukuki Araştırmalar Derneği Kırıkkale Temsilcisi Av. Ömer Öztürk ve yönetimi Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’yu ziyaret etti.

OPERASYONLARI TAKDİRLE İZLİYORUZ
Kırıkkale Temsilcisi Av. Ömer Öztürk, Av. Talat Köksal ve Av. Halil İbrahim Çetinkaya’dan oluşan bir heyet Emniyet Müdürü Mahmut Çorumlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. HUDER Kırıkkale ve HUDER ailesi adına yeni görevlerinin hayırlı olması temennilerini dile getirdiler. Kısa sürede büyük çaba ve gayret gösteren emniyet teşkilatını emniyet müdürü nezdinde tebrik ettiler. Emniyet Teşkilatının FETÖ terör örgütüne karşı emin ve kararlı operasyonlarını takdir ile izlediklerini dile getirdiler.

AİLELER BİLİNÇLENDİRİLMELİ
HUDER yönetimi özellikle son zamanlarda Kırıkkale’de Uyuşturucuya göz açtırmayan Emniyet Teşkilatını tebrik ederek, başarılarının devamını dilediler. Uyuşturucunun toplumun kanayan en büyük yaralarından biri olduğunu dile getiren Öztürk bu konu da HUDER Kırıkkale olarak da faaliyet göstereceklerini belirtti.  Bu konu üzerine en kısa sürede toplumu bilinçlendirmek için gerekli çalışmaları yapacaklarını dile getirdiler. Özellikle ailelerin bu konuda bilinçlendirilmesinin şart olduğunu dile getiren Öztürk, Emniyet Müdürü Çorumlu’dan böyle bir organizasyonda birlikte çalışmanın sözünü aldılar.

TERÖRÜ LANETLEDİLER
Temsilci Öztürk “HUDER Kırıkkale olarak terörün, her türlü değeri ve ahlakı çiğneyen yüzünün en çirkin haline geçtiğimiz günlerde İstanbul’da bir kez daha şahit olduk. Türkiye ne zaman geleceğe yönelik olumlu bir adım atsa cevabını hemen terör örgütleri eliyle kan, can, vahşet, kaos olarak önümüze gelmektedir. Son yıllarda defalarca yaşadığımız bu alçak örgütün adının ve yönteminin herhangi bir önemi yoktur. PKK’sıyla, DAEŞ’iyle, FETÖ’süyle tüm terör örgütleri aynı amaç için ülkemize ve milletimize saldırmaktadır. Ülkemiz bu ahlaksız terör saldırısının yaralarını şüphesiz yine kendisi saracaktır. Allah’ın yardımı ile ülke ve millet olarak terörün, terör örgütlerinin teröristlerin ve elbette onların arkalarındaki güçlerin üstesinden geleceğiz. Bu yapılan saldırılar safları sıklaştırmaktan başka hiçbir amaca hizmet edecek değillerdir” diyerek terörü lanetledi. HUDER olarak polislerin yanında olduğunu vurgulayarak polis memurlarına karanfil dağıttılar.

  • - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x