Sağlık

İkiz Annesi Koronaya Yenildi

Koronavirüs yine bir can aldı. Bu defa Hacılar Kasabası'ndan Canan Karabulut (37) ikiz bebek dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra koronavirüs nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Koronavirüs yine bir can aldı. Bu defa Hacılar Kasabası’ndan Canan Karabulut (37) ikiz bebek dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra koronavirüs nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

 İKİZLERİNİ SEVEMEDEN KORONAYA YENİK DÜŞTÜ

Kırıkkale acı bir haberle sarsıldı. Hacılar Kasabası’ndan Canan Karabulut, 37 yaşında koronavirüs nedeniyle hayata veda etti. Kısa bir süre önce ikiz bebek dünyaya getiren 3 çocuk annesi Karabulut, doğumdan hemen sonra koronavirüs nedeniyle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Virüsün ciğerlerine inmesi nedeniyle yoğun bakıma alınan Karabulut, tüm çabalara rağmen kurtarılamayarak dün hayata gözlerini yumdu.  Karabulut’un cenazesi Keskin’de toprağa verildi.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x