Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
ManşetSağlık

Kaliteli Ve Konforlu Hizmet

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Yüksek İhtisas Hastanesine bağlı olarak hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri ve Diyaliz Merkezi hizmet birimlerinde kullanılmak üzere 3 yıllığına 9 adet araç kiralama yoluna gidildi.

İÇ VE DIŞ DÜZENLEMELERİ YAPILDI
Genel Sekreterlik Yüksek İhtisas Hastanesi bünyesinde bulunan daha önce Ambulans olarak kullanılan 10 yaş üstü araçların hizmetlerini tamamlayarak hizmet dışı bırakılmış 2017 itibariyle Evde Sağlık Hizmetleri ve özellikle Diyaliz hastalarının hastaneye getirilmesi için standartlara uygun iç ve dış düzenlemesi yapılmış olan araçlar teslim alınarak göreve başladı.

KALİTELİ VE KONFORLU HİZMET
Araçların teslimiyle ilgili bir açıklama yapan Genel Sekreter Op. Dr. Mustafa Boyabatlı,  tümü yeni model ve yakıt tasarrufuna sahip olan araçlar sayesinde daha etkin ve verimli hızlı sağlık hizmeti verileceğini, kiralanan araçlarla hastalara daha modern ve kaliteli konforlu hizmet sunmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi.

DİKKATLİ OLUN
Özellikle memnuniyet oranın yüksek olduğu ilimizde hizmetlerin daha da kaliteli olması için caba gösterdiklerini belirten Boyabatlı,  hastalara, personellere hayırlı olmasını diledi.  Ayrıca şoförlere de hizmet verirken uyulması gereken kurallardan kısaca söz ederek dikkatli olmaları yönünde uyardı.

Haber71.Net Editor

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x