Gündem

Kırıkkale Belediyesi’nden kadınlara özel Konya gezisi

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Belediyesi, şehirde yaşayan yaşlı, kadın ve gençlere yönelik tarihi ve kültürel yerlere yönelik geziler düzenliyor. Topluluklar halinde düzenlenen gezilere katılanlar, Konya’da tarihi ve kültürel güzel bir gün geçiriyor.

HABER: YELİZ ERDEM

Kırıkkale Belediyesi tarafından kısa bir süre önce başlatılan ‘Konya Kültür Gezisi’ devam ediyor.

İlk olarak yaşlılar ile Mevlana diyarı Konya’ya düzenlenen gezilere Mahalle Konaklarının kursiyer kadınları ile devam ediliyor. Sabah saatlerinde Kırıkkale’den hareket eden kafile Konya’da Meram Tavusbaba, Sille, Alaaddin Cami ve Sultanlar Türbesi, Şems-i Tebrizi, Kapu Cami, İplikçi Cami, Aziziye Camisi gezileriyle devam etti. Panoramik şehir turunun ardından Mevlana Kültür Merkezi’ne giden hemşehrilerimiz, Konya gezisini unutulmaz hatıralarla tamamlıyorlar.

Yolculuk boyunca vatandaşların yeme ve içmeleri belediye tarafından ücretsiz olarak karşılandığı kültür gezileri, 7’den 70’e birçok Kırıkkaleli’de faydalanabilecek.

- Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri

Haber71.Net Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
Başa dön tuşu