Ahmet Önal | Kırıkkale Belediye Başkanı - Kırıkkale Haber, Son Dakika Kırıkkale Haberleri
Eğitim

Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Aydın, Öğretmenlerle Buluştu

Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Şehit Suat Yalçın Anaokulu'nu ziyaret etti. Okul Müdürü Elif Diri'den bilgi alan Aydın, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi ve sınıf etkinliklerine katıldı.

Haber71.Net - Google News | Abone Ol

Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Şehit Suat Yalçın Anaokulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Elif Diri’den bilgi alan Aydın, öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi ve sınıf etkinliklerine katıldı.

Kırıkkale’nin Milli Eğitim Müdürü Rıza Aydın, Şehit Suat Yalçın Anaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.

Eğitim kurumunun ihtiyaç ve taleplerini öğrenmek amacıyla okul Müdürü Elif Diri’den bilgi alan Aydın, daha sonra minik öğrencilerle de samimi bir sohbet gerçekleştirdi ve sınıf içi etkinliklere katıldı.

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ, OKULUN EĞİTİM KALİTESİ VE FİZİKİ OLANAKLARINI ÖVDÜ

Ziyaret sırasında Aydın’a Şube Müdürü Bülent İçbudak da eşlik etti. Milli Eğitim Müdürü, okulun eğitim kalitesi ve fiziki olanaklarını övdü ve öğretmenlerin ve öğrencilerin özverili çalışmalarını takdir etti. Aydın, öğretmenlerle eğitim ve öğretim konularında sohbet etti ve okulun ihtiyaçlarını dinledi. Ziyaret, öğretmenlerle ve öğrencilerle bir hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Haber71 Editör

Kırıkkale'nin Haber Portalı Haber71.Net'in editörü tarafından Kırıkkale haberlerinin son dakika ve hızlı bir şekilde ziyaretçilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
0 0 votes
Haber Değerlendirme
Subscribe
Bildir

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x